Як чиновники Тернопільщини видають чужі досягнення за власні

2
4759

15740977_738007456357308_6194604175397704746_nКитайський уряд виділив Україні трішки комп’ютерів з ліцензійним програмним забезпеченням. Не обділили і Тернопільщину. Нам перепало 747 штук. І тут розпочалася роздача «слонів».

Голова Тернопільської ОДА Степан Барна особисто пішов вручати комп’ютерний клас «Загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів-медичний ліцей №15». І не просто вручив, а виступив з промовою. Розповів керівник області про сьогоднішні досягнення і майбутні здобутки.

А щоб Степан Степанович не дуже сумував під час вручення, допомагав йому передати техніку народний депутат від «Самопомочі» Тарас Пастух.

Не підвів брата і народний депутат від Блоку Петра Порошенка Олег Барна. Він також прийняв активну участь в ощасливленні тернопільських дітей заморською технікою. Олег Степанович теж був не сам. Вручати комп’ютери Пробіжнянській ЗОШ І-ІІІ ст. допомагали йому депутат обласної ради і заступник голови однієї з районних адміністрацій.

Не залишився осторонь і народний депутат від «Народного фронту» Роман Заставний. Він привіз 10 комп’ютерів рідній Ласковецькій школі. І вручав також не сам – допомагав йому голова Теребовлянської районної адміністрації Юрій Ништа. І сказано було, що техніка дісталася місцевим школярам саме за сприяння Романа Йосиповича. Дехто навіть повірив.

І це дуже добре, що наші високопоставлені чиновники ось так піклуються про майбутнє покоління. Хоча важко зрозуміти, яким вони боком до китайських комп’ютерів і у чому їх особиста заслуга в їх отриманні. Але то дрібниці. Головне, що окремі школи Тернопільщини хоч трішки комп’ютеризували. А там, гляди, школярі підростуть, підуть у політику і навчаться не видавати чужі досягнення за свої.

Марко КЛЕВЕЦЬ

2 КОМЕНТАРІ

  1. Суки,тому всім без винятку!запамятайте!!!кого вибираєте!а теперішніх козлів вичеркувати зі списку перших.інакше небудемо кінця в цьому бардаку

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ