Чи знають тернополяни, наскільки добре бути народним депутатом

0
484

Подейкують, що людина не втомлюючись може дивитися на три речі – як тече вода, як горить вогонь і як рахують гроші. Там ніби на третьому місці щось інше, але мені так більше до вподоби.

Дощ за вікно, горить газова конфорка, ось тільки грошей, щоб їх рахувати нема. І тоді я взявся рахувати чужі. Чиї? А народних депутатів від Тернопільщини. Просто захотілося з’ясувати як їм ведеться на цій важкій роботі на благо своїх виборців і всього українського народу.

Вирішив я звірити електронні декларації за 2016 і 2017 років. Навіть не брав до уваги будинки, квартири, земельні ділянки, машини. Не дивився як там справи у членів їх сімей, на яких оте все вище назване, переважно записане. Я тільки голівочкою цікавився.

Ось Олег Барна в 2016 році задекларував 75 тисяч гривень готівкою. А до них ще й 34 тисячі 500 доларів. А вже наступного року вказав, що зберігає готівкою 82 тисячі гривень і 36 тисяч 200 доларів. Як за рік, то не так вже і багато відклав Олег Степанович.

А що там у Михайла Головка? Було 34 тисячі доларів 95 тисяч гривень, а стало 36 тисяч доларів і 110 тисяч гривень. Як на мене також аж так щоб «ах», то ні.

Ось у Тараса Пастуха трішки краще пішло. Свої 110 тисяч доларів він тримає недоторканими, але спромігся до них додати ще 160 тисяч гривень.

А ось Роману Заставному можна хіба що поспівчувати. Як мав 850 тисяч гривень готівкою і 77 тисяч доларів тією ж готівкою, так і має. У нього там правда ще з’явилися якісь борги за корпоративні права у сумі 166 тисяч гривень і за автомобіль – 600 тисяч. Ось тільки не зрозуміло – це він винен чи йому? Якщо йому, то я буду спати спокійно, якщо ж він – то чи не варто подумати про зміну діяльності. А то так можна і з торбами по світу піти.

Ось у Ігора Побера усе стабільно. Він як заховав під млинцем від штанги 50 тисяч доларів, так їх так і тримає.

А у Тараса Юрика усе дуже заплутано. Було 864 тисячі гривень, 7 тисяч 500 доларів і 3 тисячі 200 євро. Євро так і залишилися, а ось гривень стало дуже менше – всього 675 тисяч. Тільки не поспішайте пити валер’янку – зате доларів тепер більше. Аж 16 тисяч і ще 500.

А ось Миколі Люшняку те депутатство ну ніяк на користь не йде. Мав 54200 доларів, 7480 євро і 50 тисяч гривень. А залишилося 70 тисяч гривень і всього 2000 доларів і 1200 євро. Хоча подейкують, що він активно земельні ділянки у Карпатах скуповує, але я ж обіцяв не торкатися питань нерухомості.

І попри такі фінансові негаразди останнього персонажа чи багато читачів цієї публікації можуть похизуватися таким же зростанням сімейного бюджету?

Марко КЛЕВЕЦЬ, блогер

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ