Чи знають тернополяни, наскільки добре бути народним депутатом

0
253

Подейкують, що людина не втомлюючись може дивитися на три речі – як тече вода, як горить вогонь і як рахують гроші. Там ніби на третьому місці щось інше, але мені так більше до вподоби.

Дощ за вікно, горить газова конфорка, ось тільки грошей, щоб їх рахувати нема. І тоді я взявся рахувати чужі. Чиї? А народних депутатів від Тернопільщини. Просто захотілося з’ясувати як їм ведеться на цій важкій роботі на благо своїх виборців і всього українського народу.

Вирішив я звірити електронні декларації за 2016 і 2017 років. Навіть не брав до уваги будинки, квартири, земельні ділянки, машини. Не дивився як там справи у членів їх сімей, на яких оте все вище назване, переважно записане. Я тільки голівочкою цікавився.

Ось Олег Барна в 2016 році задекларував 75 тисяч гривень готівкою. А до них ще й 34 тисячі 500 доларів. А вже наступного року вказав, що зберігає готівкою 82 тисячі гривень і 36 тисяч 200 доларів. Як за рік, то не так вже і багато відклав Олег Степанович.

А що там у Михайла Головка? Було 34 тисячі доларів 95 тисяч гривень, а стало 36 тисяч доларів і 110 тисяч гривень. Як на мене також аж так щоб «ах», то ні.

Ось у Тараса Пастуха трішки краще пішло. Свої 110 тисяч доларів він тримає недоторканими, але спромігся до них додати ще 160 тисяч гривень.

А ось Роману Заставному можна хіба що поспівчувати. Як мав 850 тисяч гривень готівкою і 77 тисяч доларів тією ж готівкою, так і має. У нього там правда ще з’явилися якісь борги за корпоративні права у сумі 166 тисяч гривень і за автомобіль – 600 тисяч. Ось тільки не зрозуміло – це він винен чи йому? Якщо йому, то я буду спати спокійно, якщо ж він – то чи не варто подумати про зміну діяльності. А то так можна і з торбами по світу піти.

Ось у Ігора Побера усе стабільно. Він як заховав під млинцем від штанги 50 тисяч доларів, так їх так і тримає.

А у Тараса Юрика усе дуже заплутано. Було 864 тисячі гривень, 7 тисяч 500 доларів і 3 тисячі 200 євро. Євро так і залишилися, а ось гривень стало дуже менше – всього 675 тисяч. Тільки не поспішайте пити валер’янку – зате доларів тепер більше. Аж 16 тисяч і ще 500.

А ось Миколі Люшняку те депутатство ну ніяк на користь не йде. Мав 54200 доларів, 7480 євро і 50 тисяч гривень. А залишилося 70 тисяч гривень і всього 2000 доларів і 1200 євро. Хоча подейкують, що він активно земельні ділянки у Карпатах скуповує, але я ж обіцяв не торкатися питань нерухомості.

І попри такі фінансові негаразди останнього персонажа чи багато читачів цієї публікації можуть похизуватися таким же зростанням сімейного бюджету?

Марко КЛЕВЕЦЬ, блогерБЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.