Із нардепів від Тернопільщини тільки Тарас Пастух не боїться Арсена Авакова

0
610
Тарас Пастух

Сьогодні Верховна рада спробувала звільнити Арсена Авакова з посади міністра внутрішніх справ. Спроба видалася невдалою. Пропозицію підтримали усього 31 народний депутат. А як голосували представники Тернопільщини?

Тут варто зауважити, що спочатку на голосування винесли пропозицію розглянути це питання за скороченою процедурою. За – були 167 народних обранців. Олег Барна, Ігор Побер, Тарас Юрик і Роман заставний натисли кнопки «за». Микола Люшняк і Тарас Пастух – утрималися. Михайло головко не голосував взагалі. Голосування відбулося об 11.55

А ось безпосередньо про звільнення Арсена Авакова голосували о 12.11. За ці 16 хвилин у настроях народних депутатів від Тернопільщини багато що змінилося.

Ігор Побер, Роман Заставний виступили проти. Тарас Юрик утримався. Олег Барна і Микола Люшняк не голосували взагалі. А ось Тарас Пастух підтримав пропозицію поміняти силового міністра.

Із тих, хто не брав участі у голосуванні, варто окремо згадати Михайла Головка. Ще 15 вересня 2015 року з парламентської трибуни він заявив про початок політичних репресій і закликав парламент розглянути постанову про відставку Арсена Авакова. А коли така можливість усе ж з’явилася, міцна рука «свободівця» здригнулася і не наважилася натиснути хоча б кнопку «утримався».

А ось Арсен Аваков уже навіть подякував народним депутатам за підтримку. Окрему подяку висловив тим, хто проголосував за його відставку: «Дякую 31 народному депутату за надану недовіру. Мир вам!»

А ось чи буде тепер цим людям мир, чи ні, покаже тільки час і люди у поліцейській формі.

І на завершення, сьогодні Верховна рада нарешті почала виконувати одне з основних вимог Майдану, а саме зміну виборчого законодавства. Тут наші нардепи були практично одностайними і майже усі підтримали проект Виборчого кодексу. Лише Олег Барна утримався.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ