Чи відробляють зарплату нардепи від Тернопільщини

0
240

132165На тижні народні депутати України, в тому числі і представники Тернопільщини, працювали у сесійній залі.

Сайт Про Те вирішив поцікавитися, наскільки плідно працювали саме депутати від нашої області.Ми проаналізували, як наші нардепи тиснули кнопки. Варто нагадати, що їх там аж три – «за», «проти» і «утримався».

Отже лідером у кількості голосувань цього тижня став Роман Заставний – 98,14 відсотків. Роман Йосипович не голосував усього тричі.

Другу сходинку посів Олег Барна – 92,55 відсотків. Олег Степанович 12 разів не добрався до жодної з кнопок.

Замикає трійку лідерів Ігор Побер – 90,06 відсотків. Ігор Миколайович 14 разів не брвав участі у голосуванні. Але в цілому досить хорошу статистику йому зіпсувало те, що два рази він був відсутнім під час голосування.

Далі справи трішки гірше. Тарас Юрик – 75,78 відсотків. Тарас Зіновійович 39 разів не натиснув на жодну з трьох кнопок.

Микола Люшняк – 70,19 відсотків. Микола Володимирович 48 разів проігнорував голосування.

Тарас Пастух – 63,35 відсотка. Тарас Тимофійович 59 разів не підходив до пульта. Такий низький показник, швидше за все, пов’язаний з тим, що фракція «Самопоміч» оголосила маленький «бойкот».

Аутсайдером, на цьому тижні, став Михайло Головко – всього 26,71 відсоток. Михайло Йосифович 49 разів не голосував і 69 – був відсутнім.

Зрозуміло, що одним голосуванням робота народного депутата не обмежується. Але навіщо писати закони, якщо їх потім не приймати шляхом голосування.

До честі народних обранців від Тернопільщини – їх показники цього тижня не найгірші. Хоча могли би бути і кращими.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ