Чиновник тернопільської міської ради пішов шляхом Азарова

0
729

lesivТернопіль повільно оговтується від снігової кризи. У міській раді запевняють, що проблеми виникли через те, що місто опинилося в епіцентрі аномалії. У сусідніх обласних центрах випало 30 сантиметрів снігу, а у нашому місті – 60. Оці 30 зайвих сантиметрів усе і вирішили. Не було б їх, то комунальні служби без проблем дали б собі раду зі снігопадом.

Але не лише аномалія винна. Начальник Управління житлово-комунального господарства Микола Лесів вважає, що частину відповідальності повинні взяти на себе пенсіонери та інваліди. Тому що вони у ці кризові дні сиділи на кухнях і висловлювали невдоволення, а мали б брати у руки лопати і йти розчищати сніг.

Пан Лесів не оригінальний у цій ідеї і не має жодних шансів запатентувати свою думку. Навіть більше – він плагіатор. Ще Микола Янович Азаров, будучи прем’єр-міністром заявив, що українці не повинні скиглити, а мають брати у руки лопати.

Як бачимо, Лесів і Азаров не лише тезки, вони й думають однаково.

До слова, після одного катаклізму Тернопіль починає готуватися до іншого. Синоптики прогнозують потепління. А значить, сніг потече. Виходячи з логіки Миколи Лесіва, пенсіонери ітаінваліди повинні брати у руки черпаки і йти вичерпувати воду.

До речі, саме пенсіонери є головним електоратом безпосереднього керівника добродія Лесіва. Хотілося б почути і його думку щодо цієї ситуації й таких висловлювань.

Марко КЛЕВЕЦЬ

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ