Тернопільським громадським активістам таки доведеться декларувати доходи

0
166

У березні минулого року Президент України підписав зміни до закону “Про протидію корупції”. Підпис Петра Порошенка під цим документом означав, що члени антикорупційних громадських організацій зобов’язані подавати електронні декларації.

Така постановка питання не дуже сподобалася представникам Євросоюзу. Вони тонко натякнули, що цю норму варто вилучити з документу. Натяк був настільки тонкий, що Петро Олексійович особисто попросив народних депутатів внести зміни до закону.

І сьогодні Верховна Рада спробувала це зробити. Але попри кілька голосувань необхідної кількості голосів законопроект так і не набрав.

Як же голосували народні депутати від Тернопільщини? Ігор Побер і Михайло Головко на засіданні відсутні. З паном Головком усе зрозуміло – він зараз Києвом гуляє, протестуючи проти олігархів. Де у робочий час гуляє пан Побер, наразі невідомо.

Микола Люшняк у голосуваннях участі не брав.

Тарас Юрик, Роман Заставний і Тарас Пастух підтримали відміну цієї доволі суперечливої норми.

А ось Олег Барна один з небагатьох проголосував проти. І така позиція викликає повагу. Усім відомо, як Олег Степанович підтримує Президента. У той же час ні для кого не таємницею, що він давно виступає за декларування громадськими активістами своїх статків. Як бачимо, пан Олег спроможний до кінця відстоювати свою думку навіть тоді, якщо вона суперечить баченню Президента.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ