У Тернополі така дешева вода, що аж страшно

0
984

Є в Україні одна організація, якої бояться усі люди і, особливо, пенсіонери. Це – Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг. Або – НКРЕКП. Саме від цієї комісії і залежить у скільки нам з вами обійдуться комунальні послуги. А ми з вами уже добре знаємо, що послуги ці обходяться нам не так уже й дешево.

А днями ця комісія оприлюднила тарифи на централізоване водопостачання та водовідведення. Тарифи подані станом на 6 березня цього року.

І вказано у тих тарифах, що КП «Тернопільводоканал» за водопостачання бере з нас по 4 гривні і 30 копійок, а за водовідведення 5 гривень і 82 копійки.

І це не так уже й дорого. Для прикладу, у Львові водопостачання коштує 6 гривень і 4 копійку, а у Рівному 8 гривень і ще 5 копійок.

Якщо вірити цим тарифам, то дешевше воду подає КП «Кривбасводоканал» і то лише не 2 копійки. А водовідведення там коштує 4 гривні 74 копійки.

Але це якщо вірити тарифам. Я ось не полінувався і знайшов зелений папірець, який «Тернопільводоканал» кидає мені у поштову скриньку. І у тому папірці чомусь написано, що за водопостачання я маю платити 5 гривень і після коми ще 364 напевно копійок. Варто зауважити, що НКРЕКП подає тарифи без врахування ПДВ, а тернопільський водоканал з ним. І ПДВ оте 0,80 копійок. Тобто якщо навіть відняти його від тарифу, виходить 4,474, що таки уже дорожче, ніж у тарифах вказаних комісією.

Аналогічна ситуація і з водовідведенням. Відняти від вказаного у папірці тарифу 7,26 гривню і 21 копійку ПДВ і вийде 6,05. Знову ж таки дорожче.

У чому тут справа, я вам не скажу. Чи то в НКРЕКП не володіють інформацією щодо реальних тарифів, чи то причина ще у чомусь.

Попри це вода у Тернополі таки справді доволі дешева, якщо порівнювати з іншими містами.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ