Чому тернополяни колись таки та перестануть їхати до Польщі на заробітки

2
974

Тут Головне управління статистики у Тернопільській області підрахувало, як середня заробітна плата зростає. А нічогесенько так росте. У порівнянні з квітнем минулого року у квітні цього вона зросла на 26,1 відсоток. І це вам не жарти. Більше, ніж на чверть. І жителі Тернопільщини отримували у середньому по 6495 гривень.

Якщо ота середня зарплата і далі буде зростати такими темпами, то за яких років сто уже не тернополяни будуть їздити на заробітки до Польщі, а поляки до нас.

На жаль, у тому управлінні не надали статистичних даних про те, скільки жителів Тернопільщини отримують мінімальну зарплату, а у скількох доходи настільки великі, що у середньому по області виходить майже шість з половиною тисяч.

Думаю, ви і самі знаєте, що у середньому – це коли одні їдять м’ясо, інші рис, а треті капусту. У середньому ж виходить, що у всіх на столі голубці.

А ще статисти підрахували, що в області заборгованість із зарплати становить майже сім мільйонів гривень. І чомусь не вказали – зросла ця заборгованість у порівнянні з минулим роком чи зменшилася.

Ось такі у нашій області фінансові справи.

2 КОМЕНТАРІ

  1. Ну от що ви верзете!? Де 6,5 тысяч гривень (і то не факт, що стільки) і 800 євро!? Що ви рівняєте прутня з пальцем? Як уже задовбли ці “заказушні” дурнуваті статейкі про те, як українці “перестають” їздити на заробітки! Кругом зле у Європі, лише Україна єдина – квітуча й процвітаюча! Брехуни мерзені!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ