Тернополянка дуже невдоволена поведінкою пенсіонерів у маршрутках

0
1028

IMG_5382-696x522У публікації «Тернополяни продовжують нарікати на якість перевезень у маршрутках» йшлося про те, що водій однієї з маршруток дозволив собі по-хамськи поводитися з пенсіонеркою. І взагалі, що якість перевезень і стан маршрутних таксі не відповідають ціні.

А ось тернополянка Люда запевняє, що насправді ситуація розвивалася зовсім по іншому. Про це вона розповіла на сайті Тернопільської міської ради у рубриці «Питання-відповіді».

Жінка пише, що водій трапився напрочуд мовчазний. А ось пенсіонерка якраз першою здійняла крик. І мало того, що оплатила проїзд, так ще й вимагала дати їй квиток.

Пенсіонерка настільки голосно відстоювала свої права, що розбудила дитину пані Люди. Тому вона просить надалі дозволити безкоштовно користуватися громадським транспортом винятково учасникам АТО. А пенсіонерам видавати грошову компенсацію. І тоді вони перестануть «кататися» зранку до вечора.

Ще жінка нарікає, що жоден з пенсіонерів, які знаходилися у салоні не поступився їй місцем. Хоча вона була з дитиною.

Щодо стану цього маршрутного таксі, то він, на думку пані Люди, значно кращий від усіх інших, якими їй довелося їздити.БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.