Срібний фініш тернопільських біатлоністок

0
206

20130119205503Сьогодні на Чемпіонаті світу з біатлону в австрійському Гохфільцені відбулася жіноча естафета.

Стартовий відрізок тренери української збірної довірили бігти Ірині Вавринець. Використавши один додатковий патрон на стійці, вона сьомою передала «естафетну паличку» Юлії Джимі.
Юля, також допустивши лише один пропах, на все тій же стійці, підняла нашу команду на третє місце. Прийшов час «братися до справи» вихованкам тернопільського біатлону.

Першою бігла Анастасія Меркушина. Уже зараз можна вести мову про те, що цей чемпіонат вийшов для неї напрочуд вдалим. Ось і в естафетній гонці Анастасія не лише не підвела команду, а й зуміла вивести її на друге місце. Меркушина також використала лише один додатковий патрон. Але на відміну від подруг по команді у стрільбі лежачи.

Завершувала гонку Олена Підгрушна. На 10 секунд випереджала її представниця збірної Німеччини. Для Олени головне було навіть не настільки випередити суперницю, скільки спробувати втримати «срібне» місце. Адже на відміну від Анастасії, вона цей чемпіонат аж ніяк не може занести собі у плюс.

І все ж Олена довела, що недарма її вважають лідером нашої жіночої команди. Десять влучних пострілів – неймовірна влучність. А ось на трасі знову виникли певні проблеми. Були моменти, коли Олена опускалася навіть на п’яте місце. Та все ж на фініші зуміла зібрати в кулак усю волю і дати справжній бій суперницям. У підсумку наша команда здобула першу медаль на цьому чемпіонаті. Нехай всього лишень срібну, але і вона дорого коштує. Золото ж дісталося збірній Німеччини.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ