Лижі, дощ і неймовірна підтримка – три складові успіху тернопільських біатлоністок

0
230

72840У вчорашній естафеті на Чемпіонаті світу з біатлону жіноча збірна України виборола срібні медалі. Вихованки тернопільського біатлону поділилися своїми враженнями від гонки.

Анастасія Меркушина запевняє, що ще не до кінця зуміла дати собі раду з емоціями.

– Надто багато всього, просто розпирає. – розповіла вона. – Щодо вчорашньої гонки – хочеться висловити вдячність сервіс-бригаді. Лижі були просто неймовірні. Бігла на максимумі. Що називається – виклалася і «вмерла». Фініш Олени Підгрудної дивилися по телевізору. Бачили, що може бути у трійці, але вирішили не поспішати. І лише після фінішу побігли на стадіон.

Олена Підгрушна також відмітила чудову підготовку лиж. Навіть коли пішов дощ, вони не лише не підвели, а й додали у швидкості.

Щодо самої гонки, то намагалася не поспішати на вогневих рубежах, бо розуміла, що додаткові патрони коштуватимуть надто дорого. На останньому ж колі відчула просто неймовірний підйом. Уперед «гнали» не лише тренери української збірної. Відчула підтримку і від білорусів, і сербів.

Ця гонка – успіх не лише збірної. Вона неймовірно важлива для мене особисто. Адже я довела, що є ще порох у порохівницях, – підсумувала Олена Підгрушна.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ