Без досвідченої тернополянки українські біатлоністки показали просто ганебний результат

0
189
Анастасія Меркушина

Вчора у німецькому Рупольдінгу відбулася естафетна гонка у жінок. Участь у ній, через певні проблеми зі здоров’ям, не брала тернополянка Олена Підгрушна. Її замінила Юлія Журавок.

Починалося для наших дівчат усе не так вже й погано. Ще одна вихованка тернопільського біатлону Анастасія Меркушина свій етап відпрацювала практично бездоганно. Не використавши жодного додаткового патрона, вона передала естафету п’ятою.

А ось у Валі Семеренко не заладилася стрільба стоячи. Після п’яти пострілів дві мішені залишилися так і не закритими. Три додаткових патрони на дві мішені. Валі вдалося вирішити цю проблему і обійтися без штрафного кола, але часу було втрачено надто багато і вона фінішувала 13-ою.

Юлія Журавок стріляла набагато краще, але ось у швидкості значно поступалася суперницям і після її етапу наша команда опустилася на 17-те місце.

Віта Семеренко таки відіграла дві позиції. Але втіхи від цього немає жодної – 15 місце найгірший результат за весь час виступів нашої команди на Кубку світу.

Після гонки Анастасія Меркушина розповіла, що дещо хвилювалася на стрільбі стоячи, але вдалося взяти себе в руки і впоратися з цією проблемою. Щодо складу команди, то Настя сподівається, що найближчим часом у її склад увійде її молодша сестра, яка зараз успішно виступає на чемпіонаті України, і тоді, можливо, багато що зміниться.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ