Тернополянину, щоб знову продавати наркотики, потрібно заплатити 300 тисяч гривень

0
219

У цього тернополянина за спиною така кількість правопорушень, що десь в Америці він би вже отримав довічне ув’язнення. У нас же йому присудили усього чотири роки позбавлення волі. І це за ДТП із смертельними наслідками, керування автомобілем у стані наркотичного і алкогольного сп’яніння, їзда без документів, не зупинка на вимогу правоохоронців і торгівля наркотиками. Але навіть оті чотири роки чоловік не відсидів. Він подав на апеляцію і почав тягнути час.

А поки тривали судові засідання, його затримали за незаконний збут наркотиків. Трапилося це у серпні минулого року. У суді вирішили, що застави у сумі 140 тисяч гривень буде цілком достатньо, щоб цей громадянин знову опинився на волі. І він таки заплатив ці гроші.

А три дні тому його знову затримали. У салоні машини правоохоронці знайшли ваги для фасування, марихуану і пігулки екстазі. До того ж у чоловіка не було документів на машину. А перетворити транспортний засіб на місце продажу наркотичної сировини йому довелося через те, що вдома були дружина з двома маленькими дітьми.

І знову суд. І знову тримання під вартою з правом внесення застави. Ось тільки цього разу трішки більшою – 300 тисяч гривень.

Чомусь здається, що зовсім скоро цей чоловік знову почне продавати наркотики на вулицях Тернополя.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ