Тернополянину, щоб знову продавати наркотики, потрібно заплатити 300 тисяч гривень

0
154

У цього тернополянина за спиною така кількість правопорушень, що десь в Америці він би вже отримав довічне ув’язнення. У нас же йому присудили усього чотири роки позбавлення волі. І це за ДТП із смертельними наслідками, керування автомобілем у стані наркотичного і алкогольного сп’яніння, їзда без документів, не зупинка на вимогу правоохоронців і торгівля наркотиками. Але навіть оті чотири роки чоловік не відсидів. Він подав на апеляцію і почав тягнути час.

А поки тривали судові засідання, його затримали за незаконний збут наркотиків. Трапилося це у серпні минулого року. У суді вирішили, що застави у сумі 140 тисяч гривень буде цілком достатньо, щоб цей громадянин знову опинився на волі. І він таки заплатив ці гроші.

А три дні тому його знову затримали. У салоні машини правоохоронці знайшли ваги для фасування, марихуану і пігулки екстазі. До того ж у чоловіка не було документів на машину. А перетворити транспортний засіб на місце продажу наркотичної сировини йому довелося через те, що вдома були дружина з двома маленькими дітьми.

І знову суд. І знову тримання під вартою з правом внесення застави. Ось тільки цього разу трішки більшою – 300 тисяч гривень.

Чомусь здається, що зовсім скоро цей чоловік знову почне продавати наркотики на вулицях Тернополя.БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.