Політик з Тернопільщини через фото з поліцейським втратив дуже багато грошей

0
980

У часи Януковича уродженець селища Мельниця-Подільська Борщівського району Владислав Каськів очолював Державне агентство з інвестицій та управління національними проектами України. Невідомо, як там було з проектами, а ось з інвестиціями у пана Владислава усе йшло просто чудово. Настільки, що коли втік Віктор Федорович, довелося втікати і Каськіву. Але якщо екс-президент опинився у Росії, то наш земляк «добіг» аж до Панами.

Читайте також: Панамський поліцейський допоміг заарештувати політика з Тернопільщини

І жилося б там Владиславу Володимировичу добре і заможно на інвестовані у власну кишеню кошти, якби не любов до фотографії. Він сфотографувався поруч з панамським поліцейським і, до повного щастя, виклав фото в Інтернет. Тут і з’ясувалося, що представники українських спецслужб також трішки вміють тим Інтернетом користуватися. Навіть більше, вони саме за формою поліцейського    спроможні встановити країну, у якій той охороняє правопорядок.

А далі був запит на екстрадицію, яку уряд Панами підтримав. Владислав Каськів заплатив 600 тисяч гривень застави і вийшов на волю, де його уже чекали наші правоохоронці. Саме вони і допомогли повернутися чиновнику-втікачеві на батьківщину. До слова, вартість квитка він оплатив з власної кишені.

Також читайте: Корупціонер з Тернопільщини збагатив Панаму на 600 тисяч доларів

А ось печерський районний суд Києва відпустив пана Владислава прямо із залу суду. Адвокати Каськіва довели, що він відшкодував повну суму завданих державі збитків. І все ж відпустили його лише на п’ять днів. Протягом цього терміну Владислав Володимирович має внести 160 тисяч гривень застави. Як бачимо, наш суд значно гуманніший за панамський. Якщо ж гроші не внесуть, пана Каськіва знову заарештують. А щоб у нього не виникло бажання робити фото з поліцейськими десь на Ямайці, правоохоронці вилучили усі закордонні паспорти.

Ось так через одне фото чоловік втратив практично усе, що «заробив» непосильною працею.БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.