Політик з Тернопільщини через фото з поліцейським втратив дуже багато грошей

0
1011

У часи Януковича уродженець селища Мельниця-Подільська Борщівського району Владислав Каськів очолював Державне агентство з інвестицій та управління національними проектами України. Невідомо, як там було з проектами, а ось з інвестиціями у пана Владислава усе йшло просто чудово. Настільки, що коли втік Віктор Федорович, довелося втікати і Каськіву. Але якщо екс-президент опинився у Росії, то наш земляк «добіг» аж до Панами.

Читайте також: Панамський поліцейський допоміг заарештувати політика з Тернопільщини

І жилося б там Владиславу Володимировичу добре і заможно на інвестовані у власну кишеню кошти, якби не любов до фотографії. Він сфотографувався поруч з панамським поліцейським і, до повного щастя, виклав фото в Інтернет. Тут і з’ясувалося, що представники українських спецслужб також трішки вміють тим Інтернетом користуватися. Навіть більше, вони саме за формою поліцейського    спроможні встановити країну, у якій той охороняє правопорядок.

А далі був запит на екстрадицію, яку уряд Панами підтримав. Владислав Каськів заплатив 600 тисяч гривень застави і вийшов на волю, де його уже чекали наші правоохоронці. Саме вони і допомогли повернутися чиновнику-втікачеві на батьківщину. До слова, вартість квитка він оплатив з власної кишені.

Також читайте: Корупціонер з Тернопільщини збагатив Панаму на 600 тисяч доларів

А ось печерський районний суд Києва відпустив пана Владислава прямо із залу суду. Адвокати Каськіва довели, що він відшкодував повну суму завданих державі збитків. І все ж відпустили його лише на п’ять днів. Протягом цього терміну Владислав Володимирович має внести 160 тисяч гривень застави. Як бачимо, наш суд значно гуманніший за панамський. Якщо ж гроші не внесуть, пана Каськіва знову заарештують. А щоб у нього не виникло бажання робити фото з поліцейськими десь на Ямайці, правоохоронці вилучили усі закордонні паспорти.

Ось так через одне фото чоловік втратив практично усе, що «заробив» непосильною працею.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ