Вкрасти багато грошей найвідомішому злодієві Тернопільщини допомагали брати

0
537

Тернополяни, які хоча б трохи цікавляться політикою, знають, хто такий Владислав Каськів. Уродженець Мельниця-Подільської Борщівського району у часи правління Януковича він очолював Державне агентство з інвестицій і управління національними проектами.

Але не це найвідоміші факти з його біографії. Займаючи високу посаду, він зумів «інвестувати» на власні рахунки майже 260 мільйонів гривень. Після Революції Гідності Владислав Володимирович довго переховувався за кордоном і знайшли його аж в Панамі. Звідти у кайданках і привезли в Україну. На Батьківщині екс-чиновник одразу погодився співпрацювати зі слідством, за що його залишили на волі.

Читайте також: Політик з Тернопільщини через фото з поліцейським втратив дуже багато грошей

І ось ця співпраця уже почала приносити результат. Днями детективи НАБУ затримали ще одного підозрюваного у цій справі. Ним виявився двоюрідний брат Владислава Каськіва. Хотіли детективи затримати і ще одного фігуранта цієї афери, але він переховується десь за кордоном. Не виключено, що у тій самій Панамі. Адже мова йде про рідного брата усе того ж Владислава Каськіва.

Ось така собі сімейка…

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ