Житель Тернопільщини зовсім не цінує людське життя (фото)

0
774

На сьогодні правоохоронці Тернопільщини підозрюють цього чоловіка щонайменше у трьох вбивствах.

41-річний Михайло Петрович Феськів не так давно вийшов на волю. А у в’язниці він провів 15 років і саме за вбивство людини. Довгий термін ув’язнення аж ніяк не пішов йому на користь – звільнившись, він почав вести бродячий спосіб життя.

Правоохоронці підозрюють, що двох перших жертв він убив разом із спільником Андрієм Рудковським. Вони і ще один чоловік разом випивали. Як це часто буває, виникла сварка. Третій став у цій компанії зайвим і його вбили. Тіло ж заховали у смітнику на вулиці Чубинського.

Підозрювані у вбивстві доволі спокійно сприйняли той факт, що тільки-но позбавили життя людину. І пішли далі шукати випивку. Знайшли в одній з квартир на вулиці Тарнавського. А там знову конфлікт і ще одне вбивство. Не довго думаючи, тіло відвезли на все ту ж вулицю Чубинського. Усе це трапилося 7 червня цього року.

Працівники поліції деякий час розшукували дует вбивць, але нещодавно у хащах поруч із селом Біла виявили труп Андрія Рудковського. Є версія, що саме Михайло Феськів й позбувся спільника і свідка.

Правоохоронці застерігають, що чоловік небезпечний. Тому не варто проявляти героїзм і намагатися затримати його самотужки. Якщо хтось знає, де перебуває Михайло Феськів, варто повідомити телефонами (067) 471-66-23, (067) 351-38-37, 27-11-70 або на лінію “102.

 
БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ