Панамський поліцейський допоміг заарештувати політика з Тернопільщини

0
175

wss_0242-1Уродженець селища Мельниця-Подільська Борщівського району Тернопільської області Владислав Каськів давно і успішно переховувався від вітчизняних правоохоронців. Можливо він робив би це і далі – якби не потяг до селфі.

Владислав Володимирович виклав у соцмережах фото на фоні поліцейського. Ось тоді слідчі і встановили, що переховується він в улюбленій країні вітчизняних політиків – Панамі.

Каськів також зрозумів, що провалив конспіративну «квартиру» і зібрався міняти її спочатку на Коста-Ріку, а потім на Кубу. Але не склалося. Панамські правоохоронці, на вимогу українських, затримали колишнього керівника Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами України.

Тепер його очікує екстрадиція на Батьківщину. Владислава Каськова звинувачують у корупції і розтраті державних коштів в особливо великих розмірах. Якщо обвинувачення підтвердяться, йому загрожує до 12 років позбавлення волі. Хоча є варіант, при якому строк може бути значно меншим – співпраця зі слідством. Якщо Каськів назве усіх своїх спільників, то повернутися до Панами зможе і трішки раніше.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ