У Словенії тернополянка зупинилася за два кроки від золота

0
338

Сьогодні у словенській Поклюці стартував новий сезон кубку світу з біатлону. Приємно відзначити, що українські спортсмени у перший же день спромоглися завоювати медаль. На жаль, лише бронзову. Тим не менше, велика заслуга у її здобутті належить саме вихованці тернопільського біатлону Анастасії Меркушиній.

У змішаній одиночній естафеті від нашої команди на старт вийшли Меркушина і Артем Тищенко. Настя свій етап пройшла просто відмінно і передала естафету партнеру з команди першою. А ось Артем втримати цю позицію не зумів.

Після гонки Анастасія Меркушина зауважила, що хоча і задоволена виступом, все ж має до себе певні претензії. А ось до інвентаря не має жодних нарікань. Наша спортсменка цей сезон розпочала на нових лижах, які підбирала сама і вони чудово себе зарекомендували.

А ось у наступній гонці – змішаній естафеті наша команда посіла лише дев’яте місце. Тут також брала участь тернопільська спортсменка – Олена Підгрушна. Але саме жінки і не спромоглися вдало стартувати, передавши естафету дев’ятими. А чоловікам так і не вдалося покращити результат.

Варто зауважити, що хоча наша команда має певні проблеми зі швидкістю, зате зі стрільбою все гаразд. Наші спортсмени використали усього п’ять додаткових патронів. Таку ж кількість використали і французи, які у підсумку і виграли гонку. Друге місце за швейцарцями, а бронза дісталася італійцям.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ