На чемпіонаті світу тернопільські біатлоністи ледь не створили гучну сенсацію

0
525

Сьогодні на Чемпіонаті світу з біатлону у шведському Остерсунді відбувся одиночний мікст. За збірну України у цій гонці виступали двоє вихованців тернопільського біатлону – Анастасія Меркушина і Дмитро Підручний.

Настя на першому етапі була просто бездоганною – хороша швидкість і два рубежі без промахів. Це дозволило їй передати естафету третьою. А Дмитро Підручний довів, що недарма тепер є чемпіоном світу. Наш біатлоніст також закрив усі мішені і продемонстрував відмінну швидкість.

На свій заключний етап Меркушина пішла першою. Напевно вантаж лідерства став для 24-річної тернополянки не підйомним. П’ять додаткових патронів і наша команда лише на сьомому місці. Підручний же свій етап знову відпрацював бездоганно і відіграв дві позиції. Хоча до медалей наші так і не дотягнули, але на останньому колі Дмитрові вдалося обігнати росіян. Дрібниця, а приємно.

Як приємно і те, що вихованці тернопільського біатлону на рівних змагаються із визнаними зірками цього виду спорту. Перемогли ж у гонці норвежці.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ