Тернополян закликають бути вихованими хоча б у маршрутках (фото)

0
1543

На якість перевезень у маршрутних таксі тернополяни постійно нарікають. Але навіть у них інколи можна натрапити на щось хороше. Нещодавно в одній з маршруток побачив доволі цікавий «агітаційний» матеріал.

«Поступись місцем вагітній жінці – прояви свою вихованість». І не посперечаєшся ж з таким. І усе тут ніби правильно. Ось тільки чомусь не всі поспішають ту вихованість проявляти. Люди трішки старшого покоління ще сяк так. А ось молодь здебільшого ніяк.

Якщо раніше молоді дивилися у вікно, то тепер не відривають очі від екранів своїх гаджетів. Найбільше ж дивує, коли мова заходить про молодих дівчат. Сидить спокійно і отой живіт, який впирається їй ледь не у ніс, зовсім не заважає. І хочеться підійти і тихенько прошепотіти на вушко – дитинко, колись і тобі місцем не поступляться.

А про юнаків мова взагалі не йде. Відчуття, що джентльменів у Тернополі не залишилося. І ще більше дивує, коли сидить молода пара, а поруч стоїть вагітна жінка. І знову хочеться підійти і тихенько прошепотіти на вушко знову ж таки дівчині – тікай від нього, бо він вже не чоловік.

Попри це, як на мене, таких ось плакатників у громадському транспорті не завадило б побільше. І про повагу до старших людей також. А раптом все ж хтось з молодих відрве погляд від екрану свого гаджету, прочитає і таки поступиться місцем.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ