Несподівано з’ясувалося, що не всім водіям тернопільських маршруток потрібно вірити

0
647

У публікації «Водії тернопільських маршруток придумали комендантську годину для підлітків» сайт Про Те розповідав про ситуацію з водієм 19-ї маршрутки, який придумав нові правила перевезення підлітків у вечірні години.

Не будемо запевняти, що саме наша публікація змусила звернути увагу на цю проблему. Управління транспорту, комунікацій та ще й зв’язку, але вони таки прокоментували як і коли повинні тернопільські діти отримувати право на пільговий проїзд.

Тому і доводимо до відома водіїв усіх тернопільських маршруток – у навчальний період при пред’явленні учнівського, учні оплачують лише 50 відсотків вартості проїзду. І нема значення, чи це ранковий рейс, чи вечірній. А ось у період зимових і літніх канікул ця пільга не діє.

Крім того в управлінні пропонують у випадку порушення водія будь-яких правил перевезень одразу звертатися до них. Можна прийти особисто за адресою вулиця Коперника, 1, 4-й поверх. А можна і зателефонувати – 52-15-14. При цьому потрібно вказати час поїздки, номер маршруту і номер громадського транспорту.

Варто зауважити, що якби тернополяни і справді почали вказувати на всі порушення водіїв маршруток, то черга у це управління була б більшою, ніж у радянські часи за дешевою ковбасою.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ