У тернопільських маршрутках з’явилися рекомендації як вберегтися від найстрашнішої хвороби останніх років (фото)

0
359

Подейкують, що років сто тому з хвостиком Європою вештався привид – «привид комунізму». Сьогодні є усім континентами світу, крім Антарктиди, ходить інший привид – коронавірус. Хто воно таке сьогодні точно ніхто не знає. Але попри це паніки у світі він уже наробив не мало. В одній європейській, дуже християнській країні, де заповідь «розлюби ближнього свого», є однією з головних, люди навіть готові були кидатися під колеса автобусів щоб не допустити у свій регіон співвітчизників, яких привезли з Китаю.

У той же час, у тій же країні, влада запевняє, що готова боротися з отим коронавірусом. І це при тому, що у всьому іншому світі ще так ніхто і не знає, як давати з ним раду.

А тернопільські лікарі, найпередовіші лікарі у світі, навіть запевняють, що здатні визначити симптоми корона вірусу без будь-яких тестів. І в історії хвороби записати – ГРВІ.

Попри це у тернопільських маршрутках з’явилися рекомендації як вберегтися від цієї хвороби.

Як, на мене, доволі банальні. Що потрібно мити руки знають навіть маленькі діти. Коли чхаєш чи кашляє прикривати обличчя рукою, це також ні для кого не новина. Не варто контактувати з хворими. А як знати у кого банальний грип, а у кого корона вірус. Словом, не рекомендації, а банальний перелік давно відомих норм.

І все ж нам не варто боятися коронавірусу. У нас найкращий у світі міністр охорони здоров’я. Ще трохи і вона зніме скафандр і вийде між люди зі своєї обсервації. Отоді вже почнеться справжня боротьба з усіма відомими і ще не вивченими сучасною медициною недугами.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ