Через 13 років на Тернопільщині не залишиться заробітчан

1
1201

У нашій країні давно так повелося, що кожен новий уряд пропонує людям трішки затягнути паски. Попереджають, що це не надовго, що таки прийде день, коли їх можна буде попустити. Але уряди міняються, а паски затягуються усе тугіше. Та вже не на поясі, а на горлі.

Навряд чи багато тернополян знають, що у нашій країні є ціле міністерство економічного розвитку і торгівлі. А воно таки є. І навіть щось робить. Ось сьогодні оприлюднило доповідь «Цілі сталого розвитку: Україна».

Згідно з цією доповіддю, ми з вами, нарешті, таки заживемо добре. Але буде це аж у 2030 році. Принаймні саме у той час середньостатистична тернопільська сім’я почне витрачати на продукти харчування не 54 відсотки, як тепер, а всього 30. І економічна ситуація в країні покращиться настільки, що додому повернуться усі заробітчани. Навіть більше – поляки почнуть ставати у чергу, щоб отримати змогу працювати на українців.

Крім того планують збільшити частку соціальної допомоги для дуже бідних сімей. Якщо сьогодні допомагають лише 56 відсоткам бідних, то через 13 років держава зверне увагу на 85 відсотків незаможних.

Тобто якщо комусь таки пощастить дожити до цієї дати, то він нарешті зможе замість паска почати носити краватку.

1 коментар

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ