Тернополяни продовжують нарікати на якість перевезень у маршрутках

0
210

IMG_5382-696x522Після подорожчання вартості проїзду у громадському транспорті, тернополяни чомусь не відчули поліпшення якості обслуговування. Навіть більше, виникає відчуття, що стало набагато гірше, ніж було.

Так, тернополянин Олександр на сайті міської ради у рубриці «Питання-відповіді» намагається з’ясувати скільки ж коштує проїзд для студентів. Пан Олександр запевняє, що більшість водіїв маршруток роблять вигляд, що ніколи не чули про те, що студенти при пред’явленні студентського квитка мають платити 2 гривні.

Чоловік просить довести до відома перевізників відповідний документ, щоб якось врегулювати цю проблему.

А ось тернополянка Ірина обурюється хамською поведінкою водія 20-ї маршрутки, державний номер ВО 0816 АА. Той у суботу, в обідній час дозволив собі зневажливе відношення до пенсіонерів. До людей старшого віку звертався виключно на «ти» і дозволяв собі зневажливі висловлювання.

Пані Ірина просить міську владу нарешті звернути на це увагу. І не лише на це – а й на стан маршруток. У салонах брудно, крісла подерті, вікна ніхто не миє тижнями.

А й справді, чи не час нашій владі подумати не лише про перевізників, виконуючи їх захцянки щодо вартості проїзду, а й придивитися, чи відповідає якість перевезень тим грошам, які сплачують тернополяни.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ