Чи поб’ються депутати Тернопільської міської ради?

0
240

10333041096Днями у Верховній раді України сталася маленька бійка. Хоча – яка там бійка. Маленька шарпанина. Нардеп Іван Мельничук відірвав рукав піджака у Сергія Лещенка.

Ініціатор бійки запевняє, що всього лиш хотів поміряти піджак. А коли Лещенко відмовився, трішки засильно потягнув за рукав. Ось той і відірвався.

Постраждалий же запевняє, що причиною бійки став пост у соціальній мережі Фейсбук. Сергій Лещенко на своїй сторінці написав, що окремі депутати зривають боротьбу з корупцією, пропускаючи засідання відповідного комітету.

А сьогодні депутат Тернопільської міської ради Андрій Шкула, знову ж таки у соціальній мережі Фейсбук, написав, що і у файному місті не всі депутати хочуть виконувати свої обов’язки.

«Земельна комісія. Частина членів пропала. Дуже безвідповідально. Комісію переносимо. Але декілька важливих питань розглянули. Приміром відреагували на запит нацполіції, щодо МАФів на ринку (тих, що при дорозі втулили). Дали доручення надати всі документи і рішення на вивчення, а також доручення начальнику відділу земресурсів підготувати проект рішення про скасування там сервітутів».

Тепер залишилося дочекатися найближчої сесії міської ради і подивитися, чи повторять місцеві депутати «подвиг» своїх «старших» колег. Що б там не було, декому на цю сесію краще одягнути безрукавку.

Марко КЛЕВЕЦЬ

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ