Через окремих депутатів Тернопіль може повернутися у середньовіччя

3
640

stemkovskiПотрапила мені вчора у ліве око одна інформація. Де саме трапилася ця халепа, вже і не пригадаю, але точно в інформаційному просторі Тернополя. Йшлося про те, що деякі люди у міській раді, яких можна вважати ледь не злочинним угрупуванням, готують замах на одного із заступників міського голови.

Ні, не варто ковтати валідол і телефонувати правоохоронцям – життю цього чоловіка нічого не загрожує. До такого ці люди ще не дійшли. Вони лише хочуть порушити питання про його звільнення із посади.

Буду відвертим – спалося погано, зранку майже не снідав. Загризся. Усе думав і думав – це ж люди зовсім совість втратили. Можна сказати – на святе замахнулися.

Сергій Віталійович майже 10 років будував свою команду. Підбирав кадри. Декого довелося переманити з іншого міста. І збудував таки. Міцну, дружню, працьовиту. Де все класично – один за всіх і всі для одного.

А тепер деякі люди через власні амбіції готові зруйнувати те, що так важко будувалося. Адже висмикнути з цієї команди Владислава Стемковського, а мова саме про нього, означає перетворити команду на руїни.

Владислав Володимирович – наріжний камінь цієї конструкції. Саме після того, як він переїхав до нас із Луцька, тернополяни почули такі слова як – інновація, інвестиція, інкрустація, інкримінація, інсинуація, інспірація, інсценізація, інтеграція, інтерпретація. І ще багато розумних і гарних слів, які починають на «ін».

Якщо хто не в курсі, то «ін» не просто дві букви, які стоять поруч. Це й ще жанр поезії і дев’ята літера грузинської абетки.

Якщо ж отим людям таки вдасться реалізувати свій злочинний намір і Владислав Володимирович перестане бути заступником міського голови, то Тернопіль у своєму розвитку повернеться на багато років назад. Враховуючи ж, що це буде не перша втрата у команді Сергія Віталійовича, то можна прогнозувати, що такими темпами на наші вулиці скоро повернеться середньовіччя.

Не можу виступати від імені усіх тернополян. Але від себе особисто звертаюся до цих людей – схаменіться, стримайтеся, зупиніться. Руки геть від злагодженої команди міського голови. Бо вона хоч і краде, але щось робить.

Марко КЛЕВЕЦЬ.

3 КОМЕНТАРІ

 1. Ну не ідіоти таке писати. Зовсім людей за бидло тримають.
  В Тернополі немає розумних фахівців?????
  Та ви просто не даєте їм своїми так званими “інноваціями” голови підняти.
  Зробили з міста будівельний та базарний смітник, а розповідають про середньовіччя!!!!!!!!!

 2. все вірно! такі “статейки” це як плювок в бік нормальних людей.
  вони свій електорат таки і мають за бидло. але чому цей брєд має попадатись мені на очі?!
  про цього “діяча” не раз писали луцькі журналісти розслідувачі.

 3. Шановні коментатори, щиро вдячний Вам за увагу до мого допису. Але є одне маленьке уточнення. Вам відоме таке поняття, як іронія? Перечитайте публікацію ще раз. Уважно. Тоді, можливо, зрозумієте про що саме у ній йде мова. З повагою, Марко Клевець.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ