У Тернополі поширюють базу даних телефонів жителів міста

3
1769
фото з інтернету
фото з інтернету

Учора я отримала смс від незнайомого абонента з назвою «Максі-знижки». Не завжди мій оператор МТС (бо саме на нього я подумала) радує мене потрібними пропозиціями, проте, це також не був ані «Сільпо», ні «Нова пошта» чи їм подібні, на смс-розсилку яких я дала згоду, поставивши свій підпис в анкеті. Відкриваю: «13.12 святкуємо День Народження студії «n…» у Тернополі! Працюємо для Вас до 21.00. На Вас чекає гарний настрій та знижки на все 20%!» і подано номер телефона, але вже Київстар.

Думаю, передзвоню, спитаю, яка в середньому ціна на товар. Солодким щебетливим голосом у слухавці мене запевнять, що знижки діють. І тут вирішую спитати: «А звідки у вас мій номер телефону?» (адже ні моя мама, ні сестра і брат таких повідомлень не отримали). Особа на тому кінці дроту все ще не підозрюючи, що я вже її трошки допитую, щиро відповідає: «Нам базу даних дав мобільний оператор».

Отакої! Цікаво! А з яких пір мобільний оператор має право розголошувати номери телефонів?

На тому кінці віртуального дроту відбувалась стишена консультація і я почула у відповідь: «То я не так сказала, мобільний оператор не давав базу».

А хто дав? Адже я могла би бути жителькою Хмельницького…

Після чергової консультації чую: «Пробачте, ми певно, помилились номером».

Та ні! Ви потрапили за адресою! Адже я – дівчина, я люблю красивий одяг і прикраси! Але я хочу знати, де ви взяли мій номер?!

Я все виясню і вам перетелефоную.

Короткі гудки.

Ось так. Що я хотіла цим сказати? Мені, звичайно, ніхто не перетелефонував і, звичайно, нічого поганого в тому, що я отримала повідомлення про новинку нема. Мене хвилює інше: хтось десь знає, що за цим номером є дівчина, яка може стати потенційним покупцем.

Отож, теоретично, інший магазин, в якому я залишала свої контакти, «злив» це в телефонну базу іншого магазину, чи як? Але я живу, хай і на папері прописано, в правовій державі і, звідки мені знати, що коли цей номер перекочує до моєї молодшої сестри, вона, в кращому випадку, не отримає запрошення відвідати «Секс-шоп», де з приводу річниці будуть знижки 20% на наручники та латексні труси. А що ж у гіршому випадку?..

Цікаво було б почути думку юриста з цього приводу.

Валерія ДУМАНСЬКА

 

3 КОМЕНТАРІ

  1. Я ніколи не був покупцем та не мав ніяких справ з магазином Мегалюкс на Тарнавського, а сьогодні отримав смс про знижки до Миколая. Хто злив номер телефону?

  2. У жіночий магазин, про який я писала і з етичних міркувань назви не розголошую, я жодного разу не заходила – не мала часу…

  3. Народ, мені сьогодні прийшло смс на Лайф від відправника RBA-online, про те, щб я збільшив свій кредит-ліміт до 1000 UAH. Хтось таке отримував? Що таке RBA-online?

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ