Кому перейшла дорогу відома тернопільська спортсменка?

0
1947

prots_liliya_petrivna_-_16095401Сьогодні на сайті Тернопільської міської ради у рубриці «Питання-відповіді» пані Віра, яка не назвала свого прізвища, залишила таке повідомлення:

«Вельмишановна громадо! У мене запитання щодо діяльності так званої активістки Лілії Проць. Чи вимагає дирекція шкіл у неї санітарну книжку? А то вона приходить до наших дітей і ми не знаємо, чи є у неї туберкульоз чи сифіліс? Вона веде свою сторінку у ФБ як дієтолог? А чи є у неї відповідна освіта? Такими темпами вона скоро піде шляхами доктора Пі – оперуватиме нас – а ми як ті сліпі кошенята віритимемо її кожному слову. Батьки, схаменіться! Подбайте про психічне здоров’я своїх дітей».

І що тут сказати? Дивні ми все таки, українці, люди. Завжди нам щось не так. Людина витрачає час і сили, докладає максимум зусиль, щоб наші діти змалечку привчалися до здорового способу життя, а все одно знаходяться невдоволені.

До речі, щодо «так званої». Пані Лілія – спортивна гордість Тернополя. Як спортсменка, стала чемпіонкою світу у жимі лежачи. А як тренер, підготувала Чемпіонів світу і Європи серед юніорів.

Цікаво, якими особистими здобутками може похвалитися автор цього пасквілю?

Марко КЛЕВЕЦЬ

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ