З ким і про що домовився міський голова Тернополя

0
240

200px-nadalsergiyЦе стало відомо за наслідками серії консультацій, які мер провів з усіма зацікавленими сторонами бюджетного процесу. – пише ZZ

Після сесії 16 грудня опоненти мера, які впродовж останніх сесій контролювали хід сесії, почуваються не так упевнено. Таємна “коаліція трьох”, сформована з фракцій “Свободи”, БПП та “Самопомочі” тріщить по швах. В першу чергу заколотники втратили монополію на прийняття рішень всередині “Свободи”. Відтак, вони змушені домовлятися з партнерами за спинами однопартійців. Це значно посилило Надала, для якого бюджет – головний документ року.

У зв’язку з цим мер щедро задовільняє “хотячки” всіх сторін. Мер добре розуміє, що пішовши на поступки на кілька днів, отримає бюджет у повне розпорядження на цілий рік.

Власне, це, а також невпевненість “коаліції трьох” стало причиною домовленостей. Тому 20 грудня щодо бюджету міста на 2017 рік не очікується гострих дебатів. Ті, хто має “тяму” в бюджетних питаннях, знайшли спільну мову. Решта будуть скромно “кнопкодавити”.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ