На фестиваль «Файне місто» дівчата їдуть не лише послухати музику, а й знайти наречених

0
1097

Ми познайомилися з нею у маршрутці. 19-річна Мар’яна приїхала до Тернополя зі Львова, щоб побувати на фестивалі «Файне місто».

Дівчина з рожевим волоссям, заплетеним у кілька десятків косичок, пірсінгом у носі, на верхній губі і багатьма кільчиками в обох вухах, одразу стала жертвою пильної уваги пасажирів-пенсіонерів.

Я ж з лише її зовнішнього вигляду зрозумів, куди саме вона їде.

– Фестиваль?, – запитав я.

– Фестиваль, – щиро усміхнулася у відповідь дівчина.

А там слово за словом і з’ясувалося, що на фестиваль Мар’яна приїхала не лише, щоб «відірватися» під важку музику, любов до якої їй передали батьки. Вона мріє ще й зустріти тут любов усього свого життя.

Юна львів’янка впевнена, що чоловіка однодумця, який буде поділяти її любов до альтернативної музики, найлегше зустріти саме на таких ось фестивалях. Тому уже третій рік поспіль намагається не пропускати жодного, у якому кутку України вони б не відбувалися. Але саме тернопільський їй до вподоби найбільше.

На жаль, шлях від автовокзалу до залізничного, де Мар’яна і мала пересісти на маршрутку, яка можливо повезе її до любові усього життя, дуже короткий і нам не вдалося поговорити більше. А фотографуватися дівчина чомусь відмовилася.

Сайт Про Те бажає Мар’яні, щоб її мрія таки збулася і вона на фестивалі «Файне місто» зустріла свого судженого. До слова, в Україні одружитися тепер можна за добу. То чому б організаторам нашого фестивалю не подумати про те, щоб відвідувачі «Файного міста» також могли узаконити свої стосунки просто під час фестивалю.

Марко КЛЕВЕЦЬ, блогер

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ