На найвідоміший тернопільський фестиваль приїде гурт, який дає концерти в країні-агресорі

2
433

Якщо хто ще не чув, то доводжу до відома, що 25-28 липня цього року у Тернополі всьоме відбудеться міжнародний музичний фестиваль «Файне місто».

На офіційній сторінці фестивалю уже можна побачити 16 колективів, які погодилися потішити тернополян і гостей своєю музикою.

Серед них і німецька павер-метал група «Powerwolf». Зізнаюся відверто, побачивши цю інформацію, спершу очам не повірив. Хоча б тому, що на сьогодні це один з моїх улюблених важких колективів. І уже виникло бажання замовляти квитки і з нетерпінням очікувати зустрічі на тернопільській землі зі своїми нехай і не кумирами, та все ж людьми, яким симпатизую.

Ось тільки симпатія доволі швидко розвіялася. Намагаючись знайти в Інтернеті більше інформації про «вовків», знайшов дещо несподіване. 29 березня цього року вони дають концерт у московському клубі «Adrenaline Stadium». І бажання йти одразу пропало.

А ось чи не пропаде в організаторів фестивалю бажання таки запросити людей, які дають концерти у країні-агресорі, покаже час.

Марко КЛЕВЕЦЬ, блогер

2 КОМЕНТАРІ

  1. Пане Марку! Забудьте про краiну-агресора! Вже iнший президент i новий президент не буде повторювати дурних висловлювань про агресора. Ви вже не в темi. Змiнiть фокус.

    • Пані Галина. Я живу в країні у якій люди мають право на власну думку і навіть можуть її висловлювати. Це у тій країні в якій ви перебуваєте усі повинні прислухатися до думки одного доволі гидкого типа

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ