У Тернопільській міській раді миттєво реагують на петиції, в яких люди просять щось безкоштовне

1
891

Сьогодні на сайті Тернопільської міської ради Світлана Орестівна Пасюта зареєструвала петицію, у якій просила міську владу виділити безоплатний транспорт для дітей і батьків реформованої школи ліцею №21. Своє прохання жінка мотивувала тим, що коли більшість дітей починали ходити до цієї школи, вона знаходилася у центральній частині міста, А тепер добиратися на вулицю Злуки трішки проблематично. Тому Світлана Орестівна просить, щоб автобуси їздили від подвір’я кутківецької школи, з Петриків, з Березовиці, а також від залізничного вокзалу, бо багато діток добираються поїздом.

У Тернопільській міській раді миттєво відреагували на цю петицію. І не стали навіть очікувати необхідної кількості днів і такої ж необхідної кількості підписів.

У міській раді вважають, що у таких «шкільних автобусах» нема необхідності, оскільки маршрутна мережа тролейбусів та автобусів сформована з максимальним врахуванням потреб населення. На сьогоднішні безперешкодно добратись до новоствореної школи – ліцею № 21 можна із різних мікрорайонів міста. Так на пр.. Злуки курсують автобуси маршрутів № 3, 15, 16, 20, 34, 36, а також тролейбуси маршрутів № 7 та 9.
Перевізникам міста повторно наголосили на обов’язковому дотриманню затверджених розкладів руху для недопущення скупчення дітей та їх переохолодження на зупинках громадського транспорту.
Додатково інформуємо, що в новій маршрутній мережі міста передбачають виконання окремих рейсів автобусним маршрутом № 18 до ТЛ№21.

1 коментар

  1. Дуже шкода що пан Мединський вирішив це прохання не доцільним, доцільним для пана Мединського безкоштовний автобус не буде бо він пропонував його платним для школи ще раніше, хотілось би щоб міська рада думала про доцільність для людей а не про доцільність для себе, адже для того їх обрали на ці пости щоб думали про людей, але на сьогодні бачим що не оправдовує вона того обрання, я про суди які прокотились довкола міської ради і про обурення Тернополян недавніми рішеннями. За саму петицію ми батьки дітей мистецької школи не можем голосувати не пропускає сайт голоси. Інакше було б видно наскільки цей автобус ” не доцільний”

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ