У Тернопільській міській раді миттєво реагують на петиції, в яких люди просять щось безкоштовне

0
817

Сьогодні на сайті Тернопільської міської ради Світлана Орестівна Пасюта зареєструвала петицію, у якій просила міську владу виділити безоплатний транспорт для дітей і батьків реформованої школи ліцею №21. Своє прохання жінка мотивувала тим, що коли більшість дітей починали ходити до цієї школи, вона знаходилася у центральній частині міста, А тепер добиратися на вулицю Злуки трішки проблематично. Тому Світлана Орестівна просить, щоб автобуси їздили від подвір’я кутківецької школи, з Петриків, з Березовиці, а також від залізничного вокзалу, бо багато діток добираються поїздом.

У Тернопільській міській раді миттєво відреагували на цю петицію. І не стали навіть очікувати необхідної кількості днів і такої ж необхідної кількості підписів.

У міській раді вважають, що у таких «шкільних автобусах» нема необхідності, оскільки маршрутна мережа тролейбусів та автобусів сформована з максимальним врахуванням потреб населення. На сьогоднішні безперешкодно добратись до новоствореної школи – ліцею № 21 можна із різних мікрорайонів міста. Так на пр.. Злуки курсують автобуси маршрутів № 3, 15, 16, 20, 34, 36, а також тролейбуси маршрутів № 7 та 9.
Перевізникам міста повторно наголосили на обов’язковому дотриманню затверджених розкладів руху для недопущення скупчення дітей та їх переохолодження на зупинках громадського транспорту.
Додатково інформуємо, що в новій маршрутній мережі міста передбачають виконання окремих рейсів автобусним маршрутом № 18 до ТЛ№21.БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ