Тернополянка пропонує облаштувати сквер і встановити у ньому фігуру святої Теклі, покровительки нашого міста

0
204

Вчора тернополянка Яна Олександрівна Чабай зареєструвала петицію, згідно з якою пропонує міській владі приділити трішки більше уваги облаштуванню однієї з історичних місць нашого міста.

Жінка пише:

«Незважаючи на численні звернення тернополян, ділянка у мікрорайоні “Історичний центр” від вул. Франка, 7А до бульв. Шевченка, 7 залишається у неналежному стані.

Ділянка знаходиться поблизу об’єктів критичної інфраструктури, туристичних пам’яток, закладів торгівлі та громадського харчування, а тому щодня нею проходить значна кількість мешканців та гостей міста. Невпорядкованість ділянки та відсутність освітлення наражає на небезпеку людей не лише унаслідок неумисного травмування, а й тому, що вони стають жертвами злочинів, які вже тут траплялися. Крім того, зважаючи на розміщення ділянки та її ландшафт, вона має потужний нереалізований архітектурний та рекреаційний потенціал.

Зважаючи на це, просимо надати пріоритету розв’язанню цієї проблеми, облаштувавши сквер для короткочасного відпочинку мешканців і гостей міста та художнього оформлення архітектурного ансамблю історичного центру, шляхом надання статусу скверу вказаній земельній ділянці, впорядкування, додаткового озеленення та встановлення вуличного освітлення на ній.

Враховуючи важливість підтримки християнських цінностей та необхідності створення туристичних атракцій, пропонуємо вшанувати покровительку міста Тернополя святу Теклю, встановивши відповідну фігуру та назвавши сквер на її честь. Звертаємо увагу, що фігура історично знаходилася поблизу на бульв. Шевченка».

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ