У тернопільських маршрутках відбуваються дуже дивні речі

4
6932

Подейкують, що у файному місті Тернопіль у не менш файних тернопільських маршрутках ще з березня цього року можна зустріти контролерів. А ще подейкують, що оті контролери особливу активність почали проявляти саме останніми днями. Якесь у них липневе загострення.

І нещодавно жертвами оцієї загостреної активності стали більше сотні тернополян, які їхали у маршрутці без квитка. Зауважте, за проїзд люди оплатили, але квитка у них не було. Це і стало підставою для того, щоб отим тернополянам оті контролери зробили зауваження. А одному пасажиру з цієї трохи більше сотні пощастило менше. Його оштрафували аж на 200 гривень. І то у присутності працівників поліції. І знову ж таки пасажира оштрафували не за те, що він не заплатив за проїзд, а за те, що у нього не було квитка.

А тепер запитання – де ота сотня попереджених, один оштрафований і тисячі інших пасажирів мають взяти квитки? У водія? Нібито і правильно. А ось в управлінні транспорту, комунікацій і ще трішечки зв’язку Тернопільської міської ради закликають пасажирів вимагати квитки у водіїв.

А ось тут, шановні, дозвольте трішечки пригальмувати на крутому повороті. А чому це я повинен щось у водія вимагати? Коли ось цей водій заїжджає на заправку і оплачує там 20 літрів пального, то він потім бігає по усій заправці за якимось працівником і вимагає, щоб той йому те пальне залив у бак? Чи він його отримує без усіляких вимог, тому що заплатив гроші.

То чому нема інформації, що за безквиткових пасажирів не те щоб оштрафували, а хоча б попередили якогось водія? А ось якби їх таки почали штрафувати і то постійно, щодня, щогодини, кожного рейсу, тоді пасажирам не довелося би у водіїв щось вимагати.

Чому, зайшовши у тролейбус, я даю гроші і отримую квиток, а у маршрутці маю його вимагати? Вибачте мені, шановне управління транспорту, комунікацій і ще трішечки зв’язку, це водій повинен вимагати, щоб я взяв квиток. А не я маю псувати собі нерви за свої ж гроші. Бо у файному місті Тернополі у не менш файних тернопільських маршрутках як заведено? Прокинувся водій зранку у хорошому настрої, смачно поснідав і першим п’ятьом пасажирам таки видасть квиток. А якщо настрій у нього зіпсований дощовим липнем, то пасажири повинні чомусь той квиток вимагати. Таки дуже дивні речі відбуваються у тернопільських маршрутках. Таке відчуття, що у нас усе поставили з ніг на голову і люди, які платять гроші ще й винні.

Марко КЛЕВЕЦЬ, блогер

4 КОМЕНТАРІ

  1. Автор статті не правий. За відсутність квитка відповідає пасажир. Водій буде відповідати, коли відмовиться надати квиток пасажиру.

  2. Відповідальність повинні нести дві особи: це водій і пасажир. А у нас завжди шукають одного крайнього!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ