Тернополянка розповіла історію, у яку неможливо повірити

0
1153

До офіційного старту передвиборної президентської кампанії ще кілька тижнів. Попри це охочі міцно вхопитися обома руками за булаву вже активно щось там обіцяють і гарантують. Простіше мовлячи – вводять в оману електорат.

Але не лише політики вміють вішати локшину на вуха. Інколи це не гірше вдається і пересічним, або, як колись обмовився один дуже відомий нардеп з Тернопільщини, «смертним» українцям.

Так, тернополянка Воксана Шварц на своїй сторінці у Фейсбук розповіла просто фантастичну історію. Нібито їхала вона днями у 27-й маршрутці. У це ще повірити можна. Хоча тернопільські маршрутки з кожним днем усе більше стають схожими на корита на колесах, ніж на транспортні засоби, попри це у них люди ще їздять. А ось далі починається справжня фантастика. Пані Воксана дала водієві гроші і взяла квиток, який лежав поруч з ним. А той її зупинив. З’ясувалося, що отой квиток, який жінка поспішно схопила, забув забрати якийсь пенсіонер. Натомість водій видав їй квиток прямісінько з валідатора.

Не знаю як хто, а я швидше повірю у те, що хтось там знизить ціну на газ удвічі чи у чотири рази підніме заробітну плату, ніж у те, що у тернопільській маршрутці пенсіонери не беруть квитків. А ось, що наші водії добровільно видають квитки, це уже навіть не фантастика, це щось за межею будь-якої тернопільської реальності.

Марко КЛЕВЕЦЬ, блогер

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ