Тернополянка несподівано підтвердила слова міністра, що українці надто багато їдять

0
1315

Влітку минулого року, у коротку хвилину відвертості, міністр соціальної політики Андрій Рева заявив, що українці погано живуть, бо багато їдять. Українці образилися. Багато хто натякав, що якщо глянути на самого Андрія Олексійовича, то це таки так. А ось переважна більшість маленьких, пересічних і смертних українців таки не дуже вже розкошують за столами. Про це йшлося на нашому сайті у публікації «Тернопільська пенсіонерка відповіла міністру соціальної політики – скільки вона їсть».

А ось днями на бік міністра несподівано стала відома у Тернополі пліткарка Воксана Шварц. Пані Воксана висунула доволі несподівану версію підвищення тарифів на проїзд у громадському транспорті. Вона запевняє, що сталося це саме через те, що тернополяни таки забагато їдять, чи то вірніше – їли.

Пані Воксана зауважила, що до початку новорічно-різдвяних свят у маршрутці могло вміститися значно більше пасажирів, ніж після них. І тому перевізники, щоб не втрачати прибутки, змушені були підняти ціну. Тобто тернополяни самі винні – якби менше їли, то не трапився б такий трафунок з цінами.

З пані Воксаною частково можна було б і погодитися. Якби не одне але. Саме на нього і звернув увагу менш відомий у місті пліткар Марко Клевець. У травні, коли тернополяни на городах витратять більшу частину набраних за святковими столами об’ємів, їх у маршрутки почне вміщатися значно більше, ніж тепер. Але можна дати стовідсоткову гарантію, що вартість проїзду від того не зменшиться. Тобто уже з весни перевізники почнуть отримувати надприбутки.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ