Дуже погана звістка для тернопільських народних депутатів

0
739

810181Днями народні депутати України трішки підняли собі зарплатню. Скромненько так – всього до 40 тисяч. Могли і до сотні дотягти, але, судячи з усього, якісь залишки совісті ще є. Серед тих, хто підтримав це рішення були і представники Тернопільщини. Кнопку «за» натиснули Олег Барна, Роман Заставний, Тарас Юрик, Ігор Побер і Микола Люшняк.

Наші обранці уже почали планувати сімейний бюджет, виходячи з нової зарплати, аж тут слово взяв прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

Володимир Борисович заявив, що у бюджеті нема коштів, щоб підняти утримання депутатів до такого рівня. А далі пішли такі любі кожному українцю слова про піклування про пересічного громадянина. Про першочергове підняття зарплат і пенсій. Про те, як уряд у повному складі думає винятково про вас з нами.

Тут хотілося навіть просльозитися, але скупу чоловічу сльозу стримало одне але.

І полягає це але у тому, що найближчим часом доведеться голосувати за бюджет. А як показує український досвід, жоден народний обранець не натисне кнопку «за», якщо за це щось не отримає. У цьому випадку мова йде про високу депутатську зарплатню.

І ось тут все залежить від самих депутатів. Тепер таки стане зрозумілим чи є у них ще та краплина совісті, чи залишився лише одвічний популізм і передвиборні обіцянки, які виконувати вони не збираються.

Марко КЛЕВЕЦЬ

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ