Сергій Надал: Українці завжди допомагають українцям – як під час війни так у мирний час

0
29

Україна та Тернопіль вже третій тиждень живе в умовах війни. Обстріли українських шкіл, дитячих садочків, лікарень, полових будинків на завжди залишить на московських окупантах тавро вбивць. Наше головне завдання зупинити путінську чуму XXI століття, щоб наші діти та подальші покоління українців не знали, що таке війна. І завдяки нашій армії ми щодня все ближче наближаємося до перемоги. Але не забуваємо, що для перемоги потрібен міцний тил. Тернопіль сьогодні став міцним тілом, де влада, волонтери та громада об’єдналися для спільної праці заради всієї України. І працює успішно.

Діти мають і будуть вчитися

У Тернополі відновили дистанційне навчання у школах. Хто не зможе вчитися он-лайн, може згодом переглянути відео уроки та перейти на навчання екстерном.

Міський голова Тернополя переконаний, що освіта наших дітей – це теж крок до перемоги.

«Війна не має стати перепоною до навчання. Тому ми відновлюємо дистанційне навчання. Діти які виїхали з міста або не мають змоги вчитися он-лайн, можуть перейти на навчання екстерном. Звертаюся до вимушених переселенців, які приїхали у Тернопіль з дітьми. Зв’яжіться з керівництвом найближчої до вас школи і ваші діти теж отримають змогу вчитися. Освічену націю не здолай жоден ворог», – заявив Сергій Надал.

Українці допомагають українцям

У Тернополі починає діяти програма «Українці допоможуть українцям». Завдяки цій програмі тернополяни та вимушені переселенці зможуть придбати продукти, які привезені безпосереднього з сільських громад.

Як заявив міський голова Тернополя, зараз головне завдання забезпечити наших воїнів, мешканців міста та переселенців якісними продуктами харчування.

«Я звертаюся до сільськогосподарських підприємств, фермерських господарств, голів громад. Наше головне завдання у цей важкий для країни час забезпечити продуктами наших воїнів, жителів міста і переселенців. Підтримайте нашу ініціативу», – заявив Сергій Надал.

Так щосуботи, починаючи з 19 березня, у Тернополі будемо проводити ярмарки у різних мікрорайонах міста:

– проспект Степана Бандери, 15 – перед центральним стадіоном міста;

– вул. Лесі Українки, 39 – перед магазином «Копійочка»;

– вул. Леся Курбаса – біля ринку «Галицький».

– на перетині вул. Миру-Дружби.

Також відновлює роботу місцевий бізнес. Підприємства, магазини, заклади громадського харчування, виробничі цехи вже працюють. Більше того, всі хто потребує роботи, можуть звернутися у міськрайонний центр зайнятості по вул. Текстильній 1б.

Тернопіль – гуманітарний центр

У Тернопіль прибуває все більше людей, які шукають у нашому місті тимчасовий прихисток. Жертв російської агресії розміщають у школах, гуртожитках навчальних закладів. З вимушеними переселенцями працюють психологи. Також у школах є чергові лікарі, які за потреби надають допомогу.

Для допомоги жертвам московської агресії та нашим воїнам постійно надходить допомога з-за кордону. Вже надійшла допомога від тернопільських міст-партнерів, з Франції, Іспанії, Німеччини, Італії, США. Це речі для переселенців, продукти харчування, медикаменти для цивільних та військових. Весь світ з Україною.

Нагадуємо, у Тернополі працює Гуманітарний центр для допомоги переселенцям. Він розташований на 2 поверсі залізничного вокзалу. Переселенці, які прибувають у Тернопіль централізовано або самостійно, реєструються у Гуманітарному центрі. Всі, хто зареєструвався, мають право на отримання гуманітарної та іншої допомоги. Також для них місто безкоштовно друкує пластикові карти для проїзду у громадському транспорті.

Також вже 11 днів працює гуманітарний штаб підтримки армії та переселенців. Волонтери працюють за двома локаціями. У центрі Науки на Площі Героїв Євромайдану, 4 (з 10:00 до 18:00 год.) та на вул. Лисенка, 8 (цілодобово).

Гаряча лінія для переселенців – (098) 174-77-41, (067) 844-22-78.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ