Попри військовий стан у державі у Тернополі десять нових автобусів виїхали на маршрути

0
71

У лютому, до початку московської агресії, Тернопіль у лізинг придбав 15 нових автобусів. 10 з них вже пройшли реєстрацію та виїхали на маршрути. Про це повідомив міський голова Тернополя Сергій Надал.

Новий маршрут

11 березня 10 новеньких автобусів виїхали на маршрути громадського транспорту в Тернополі. Частина з них буде працювати на новому маршруті.

«Працюватимуть на автобусному маршруті №38 наразі п’ять одиниць транспорту – це нові низькопідлогові автобуси, які нещодавно прибули у Тернопіль. Загалом Тернопіль придбав 15 нових автобусів середньої місткості, інші виїдуть на інші маршрути міста, які найбільше потребують у доукомплектуванні сьогодні», – розповів міський голова Сергій Надал.

Схема маршруту №38

Маршрут №38 проходитиме вулицями: Руська – Замкова – С. Крушельницької – Збаразька – просп. Злуки – Генерала М. Тарнавського – Київська  – 15 квітня – Протасевича – Лесі Українки – Слівенська – просп. С.Бандери – Руська  – Замкова з усіма зупинками на шляху проходження.

Характеристики нових автобусів

Автобуси – низькопідлогові середньої місткості (до 65-ти пасажирів) довжиною до 10 м.

Для мерії у пріоритеті саме великі та середні низькопідлогові автобуси, які найкраще задовольняють потреби тернополян, у тому числі з особливими потребами. Так Тернопіль поступово відмовляється від старих «маршруток» на користь сучасних комфортніших автобусів.

Безготівковий розрахунок у транспорті

Для переселенців, які залишаються у нашому місті, Тернопільська міська рада виготовила спеціальні картки для проїзду в громадському транспорті. Від початку війни у Тернополі видали 900 таких карток для платного проїзду. Люди, які приїхали сюди з інших областей, зможуть їх поповнювати і користуватися громадським транспортом міста. Також переселенці отримали ще 57 пільгових карток, які дозволяють користуватися проїздом безкоштовно. З 15 березня на усіх автобусних та тролейбусних маршрутах знову працюватимуть контролери.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ