А хто замовив мера Тернополя Сергія Надала?

10
21861

Мера Чернігова усунули від посади,

мера Полтави усунули від посади,

тепер хочуть усунути Надала?

У «святість» Сергія Надала тернополяни не вірили давно, але події останнього місяця свідчать про одне: свободівський мер західноукраїнського міста комусь перейшов дорогу. Хто міг замовити тернопільського мера?

Останні тижні на голову мера Тернополя посипалися інформаційні атаки, «чорний піар» і плітки. Що з того всього фейк? І чи є в тому правда?

Скоро можуть бути вибори і владі потрібні лояльні мери обласних центрів… Так, саме підготовки до виборів, бо весь київський «бомонд» вже активно готується до виборів, не чекаючи закінчення війни. Так от на фоні підготовки до виборів в Україні проглядається дуже «сумна» тенденція: міських голів з найвищими результатами на виборах 2020 року планомірно усувають.

Усунуто  міського голову Чернігова Владислава Атрошенка.

Міський голова Чернігова Владислав Атрошенко керував Черніговом з 2015 року. Люди обрали його знову у 2020 році Владислав Атрошенко став одним з мерів, який мав найбільшу кількість голосів серед всіх міських голів України – 77,5%. 2022 рік і початок повномасштабного вторгнення стали великим випробуванням для міста. Чернігів оточили з усіх боків. Розпочались бомбардування.  Майже місяць місто жило в оточенні. Рашисти підірвали мости. Не було довозу харчів, ліків. В Чернігові зникло світло, опалення, вода. У місті в цей час залишалося близько ста тисяч людей. Владислав Атрошенко був разом з чернігівцями. Обороняв, будував барикади, робив запалювальну суміш в пляшках, тримав порядок в місті, допомагав. І саме він став першим в історії незалежної України мером, якого через суд відсторонили з посади. За що? Логічне запитання. Ні, він не співпрацював з ворогом. Ні, не за корупцію. В перші дні війни міські голови отримали рекомендацію терміново вивезти найближчих родичів. Але у власності мера Чернігова був електричний автомобіль. Чи далеко заїхала б таким автомобілем його жінка з дітьми? Тому Атрошенко відправляє жінку і дітей на службовому авто, а в цей час його водій їде приватним транспортом мера на Захід країни. Ось і все порушення. Нікого не цікавило, скільки чиновників відправляло своїх рідним службовим транспортом. Хто і як тікав. Мер міста Чернігова, які пройшли через оточення, який залишався в своєму місті і мав найбільший рейтинг був відсторонений і рейтинг, і його робота під час оточення, і ризик, що його вб’ють, щоб дестабілізувати ситуацію в місті, не стали аргументом для суду. На місце мера Чернігова призначили міську військову адміністрацію, де голова може одноосібно приймати рішення. Без виконкому, без депутатів, без громади…. Будь-які питання. Одноосібно.

Усунуто  міського голову Полтави Олександра Мамая

Інший випадок, який показує що в Україні поступово зачищають мерів, справа мера Полтави Олександра Мамая. Міським головою його обрали ще у 2010 році. Олександр Мамай мав велику підтримку серед жителів міста, на посаді був третю каденцію. Який привід знайшли, щоб «позбутися» його? Мера Полтави Олександра Мамая засудили до 5 років в’язниці умовно у справі про працевлаштування до комунального підприємства осіб, які були з ним знайомі, через що бюджет втратив 500 тисяч гривень…

Невже є окрема людина, яка знаходить приводи для судових справ? Очевидно, що для ґрунтовного розслідування проти політичних суперників потрібно багато доказів, але головне, часу! А комусь дуже треба швидко прибрати голів і поставити «своїх» людей, які, як маріонетки, чітко виконують накази.

В останні дні розпочалась атака на мера Кременчука…..

І зараз мер Тернополя Сергій Надал.

То кому перейшов дорогу очільник Тернополя? НАЗК складає протокол проти Сергія Надала через конфлікт інтересів. Розміщає статтю під гучним заголовком і через лічені хвилини її передруковують десятки загальноукраїнських медіа. Зверніть увагу: НАЗК не дає інформації скільки міських голів в Україні отримували премії у 2022 році? Скільки міністрів отримували премії у 2022 році? Скільки заступників? Скільки суддів? Чиновники НАЗК вірять, що Надал один в Україні премії отримував? Смішно. Людей не обдуриш. Надал не святий, але тернополян так легко не надуриш. То хто ж замовив  Надала? Скоро побачимо.

10 КОМЕНТАРІ

 1. Статья напоминает: “Ну провинился там и там, и там, чу-чуть там, ну и там было… Но он же такой хороший!”. 1.Запас хода у електрокара – тем более у семьи мера – 3 километра!? Вот и дораспоряжался! 2.Назначил своих, что повлекло ущерб в особо крупном размере – на кулички быстрым шагом! 3.Мер подписывает акты назначения премий размер которых определяет комиссия, которая судя по всему состоит из его замов и приближённых. А суд бессилен – всё по закону; имиже установленном!
  Но писавшего статью это не волнует… ведь столько розово-зефирных “Но…”. Кто же заказал эту статью?

 2. От і я погоджуюсь з попереднім коментарем. Виходить так, що не важливо, хто і скільки премії собі призначає, власноруч підписуючи це розпорядження під час війни, не контролює премії своїх замів і інших підлеглих…. Це вдуматись лише варто – за 250 відсотків премії до зарплати, яка, до речі, становить більше 100000 щомісяця(!!!), нешанованому пану Надалу мали присудити штраф в 6800 грн. Напевно Тернопіль від 24 лютого став прифронтовим містом, де мер не спить днями й ночами, а все будує укріплення, облаштовує бліндажі, готує їжу солдатам тощо. Лише в цьому випадку можна було б обгрунтувати такий високий рівень оплати його послуг як міського голови скромного провінційного обласного центру. Насправді ж єдине, що робить він від початку повномасштабного вторгнення – це активно вивозить за кордон нечесно зароблені гроші та переводить їх в штатах у нерухомість та бізнеси своєї дочки ( хто не в курсі, то погугліть статки Анастасії Родрігес за минулий рік). Іноді, щоправда, задля самопіару, їздить в прифронтову зону з мобільним стомат-кабінетом, який був створений та функціонує не на кошти цього нешановного пана. Там він вибірково роздає якусь гуманітарку та тисне руку і робить радісні фоточки із солдатами, які за цей рік з лишнім були вдома лише десять днів і сонячне Маямі, де мешкає його дочка, їм може лише маритись…
  Коли нарешті наші люди зрозуміють, що саме через таких горе-чиновників наша країна опинилась у такому становищі. Їм потрібно, щоб країна була слабкою, бо лише в такій псевдодемократії можна красти та обманювати стільки років і не бути покараним навіть на 6800 грн…

 3. Скинулися і замовили статтю? Скільки заплатили? Всі три мери це пережиток корумпованого минулого. Вони меж не знають своїм крадіжкам

 4. Так, майже всі беруть величезні премії за те, що все розкрадають у держави, себто у нас. Їхні діти і родичі купляють маєтки за кордоном і хизуються цим у мережах, навіть не приховуючи. Будемо і надалі мовчати, перекидати провини із “слуг” однієї партії на “слуг” іншої? Усіх, хто приріс до дармової годівниці, – мерів, депутатів, суддів, журналістів і т.п. – треба гнати зі влади, а награбоване повертати, не обмежуючись штрафом у кілька тисяч гривень. Лише справжня судова реформа , тобто дуже серйозна відповідальність за розкішне життя за рахунок інших!!! І я не бот, мені ніхто за коментар не платив, вперше настрочила коментар, бо вже ті “пухнасті” мери та вже їм подібні дістали. Донатять безсовісні собі у кишеню.

 5. На мою думку всіх мерів потрібно міняти засиділися в теплих кріслах .Призначати військових які захищають країну. Зі старих мерів мало порядних.Вони для себе дбають за народ не думають.А то хто замовив мера..Нари плачуть за багатьма. Ревізій необхідно по ним робить.

 6. Я не Тернополянин і хочу зазначити що з боку можливо й краще спостерігати маючи так би мовити більш неупереджену думку. Так ось вона в мене така :
  Тернопіль -доглянуте місто.
  Одразу відчувається рука господаря. Ця робота-вона в дрібничках: прибрані вулиці і акуратні тротуари, вчасно прибраний сніг і т.д.В той же час це не дає жодній людині права порушувати закони України і якщо таке відбувається Держава повинна реагувати.

  • Сходи Ви не бачили це місто років 7 тому, ми булий найчистішим і найзеленішим містом України, а зараз половина парців на забудовано нерухомістю, під лапою мера. А все що зроблено, зроблено через фірми і підприємства родичів з евер націнкою і зароблення на держзамовленням.

 7. Прииклад безграмотної маніпуляції в щаказній статті. Ось дивіться той сер типу хороший, інший типу герой і їх усунули, а тепер і Надала. За що? Ви автоматично прирівняли його до них. Народ не обдуриш, це єдине що має зміст і цій статті про ІНШИХ мерів но не про Надалі. А і ще прикольно, НАЗК не оголосив. Цифри скільки інших ченовників брали премії. По перше, інші були в більш гарячих точках, і не піднімали собі касу на волентерстві, по-друге, для чого вам ці данні? Щоб сказати ось інші крав і Надалі собі також? Зернове оправдання, смахує на героя Джентльменів удачі, яким схоже мер і є.

 8. Захищають міста під зелених. Уже вибирали під лозунгом ” хужі нє будєт”. Скоро Тернополя будуть мати можливість тішитися новим ліцом. І головне, що виборці, які голосуватиму ” лиш би не Надал”, поїдуть раком стояти на полуниця в Польщі, а ті що залишаться будуть розгрібати.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ