Вiдгуки про медицинскi лабораторii Synevo

0
128

Наше здоров’я – це те, за чим постійно необхідно стежити. Як мінімум раз на рік варто проходити повне медичне обстеження для того, щоб виявити завчасно хвороби, якщо вони є. Чим швидше відреагувати на можливі ризики, тим більше шансів отримати позитивний результат від лікування. Одним із важливих етапів будь-якого обстеження є здача аналізів. Візуально лікар не зможе зрозуміти, що відбувається у людини всередині. Тому він ставить орієнтовний діагноз, а потім направляє людину на аналізи. Від їх точності та коректності залежатиме правильність поставленого діагнозу, а також подальший процес лікування. Однією з популярних лабораторій в Києві є мережа Сінево. Вперше у країні вони з’явились ще у 2007 році. Ця компанія є частиною холдингу Medicover, що є лідером в Європі у наданні діагностичних послуг. Холдинг було засновано у 1995 році, а сьогодні його філіали відкриті у Польщі, Німеччині, Румунії, Білорусії, Грузії, Молдові, Болгарії, Сербії та Україні. Кількість клієнтів цієї мережі лабораторії тільки в Україні складає більше 3 млн. осіб на рік. Про високу якість послуг можуть свідчити сінево відгуки.

Чому варто обрати саме Сінево?

Сінево – це, перш за все, надійність та висока якість у наданні послуг. Саме в цих лабораторіях можна отримати найточніші аналізи. Головні переваги Сінево полягають у наступному:

  1. Швидке обслуговування клієнтів у відділенні.

2. Точність результатів, щоб підтверджені багаторівневим контролем якості.

3. Розповсюджена мережа відділень, що розташовані у легко доступних місцях.

Перевагою цієї мережі є також можливість проходження онлайн реєстрації. По-перше, клієнт має можливість отримати знижку на послуги, якщо попередньо заповнить форму реєстрації. По-друге, це суттєво економить час, тому клієнти Сінево не проводять багато часу в чергах.

На сьогодні мережа Сінево є однією з найбільших в Україні. У цих лабораторіях застосовують обладнання для діагностики від найкращих світових виробників з США, Швейцарії, Японії тощо.

Відгуки клієнтів – це найкращий показник якості чи її відсутності послуг організації. Якщо роздивитись відгуки від пацієнтів лабораторії, а також від їх лікарів, що власне і досліджують результати аналізів, то можна зробити позитивний висновок щодо діяльності лабораторії. Якість і точність її аналізів підтверджена багаторічним досвідом та реальними результатами у вигляді здорових пацієнтів.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ