Тернопільський енергоінформтерапевт розповів, як вберегтися від інфаркту та інсульту

0
667

інфарктТе, що втратили кілька наших поколінь у формуванні духовного здоров’я, ще не пізно надолужити нині. – повідомляє газета Свобода. Про важливі аспекти фізичного і духовного здоров’я людини розповідає журналіст, енергоінформотерапевт, психолог-практик  Борис Семеняк. Останнім часом успішно практикує ведичну психологію. Пан Борис очолює громадську організацію «Світлодар», мета якої – відроджувати загальнолюдські моральні цінності. 

–       Останнім часом багато розмов про інфаркти та інсульти, і навіть серед дітей, про дитячу астму. Де криється першопричина цієї біди?

Будь-які проблеми, що стосуються серцево-судинних захворювань, роз’яснюю крізь призму загальнолюдських цінностей. Це, насамперед, любов, істина, праведність, не насилля, внутрішній спокій. Якщо ці якості для нас є цінними, вони й формують наш характер.

Для прикладу, нещодавно в Латвії до мене на консультацію прийшов п’ятдесятирічний Яніс. Правильніше – привела його дружина. Відразу було помітно, що він переніс ішемічний інсульт. Рухи, розмова сповільнені й обережні. Нині він проходить реабілітацію. Яніс захотів дізнатися, що стало причиною його хвороби. Здавалось би, наче все гаразд: сім’я, робота. І характер спокійний. Аналізуємо все за порядком, і вимальовується не дуже втішна картина. Перші тривоги з’явилися у Яніса ще у семирічному віці, коли він став свідком сімейної драми – стосунків матері з батьком. Дуже переживав з цього приводу. Коли хлопчині виповнилося тринадцять, батько від них пішов. Це додало стресу. До шістнадцяти років в біополі Яніса повністю сформувалася інформація про майбутню хворобу.

–       Цікаво, як це відбулося?

–       Хочу відразу наголосити, що таких випадків у моїй практиці чимало, але кожний з них має індивідуальну історію. За крок до інфаркту чи інсульту можна зупинити цей процес. Але… Що потрібно прийняти й усвідомити  батькам? З практичного досвіду можу переконливо сказати, що левова частина усіх проблем хвороб серця, дихальної та інших систем організму закладена у перших роках життя дитини. Творець посилає нам частинку Себе, Світлу Душу, яку ми маємо огорнути любов’ю і гармонією. Однозначно, для того, щоб народилась здорова дитина, ми маємо самі перебувати в гармонійному стані. Власним прикладом маємо допомагати формувати добрі риси характеру. Потім мали б допомогти вихователі, вчителі, суспільство…

А що відбувається насправді? Хай кожен проаналізує свій звичний спосіб життя. Чи все ми зробили так, аби вона (особистість) гідно прожила життя? А, може, навпаки, перетворили життя дітей на пекло ще тут, на Землі. Отож, повернімось до Яніса. Внаслідок стресових ситуацій ендокринна залоза – тимус – енергетично була заблокована більше ніж на п’ятдесят відсотків. А це на фізичному рівні значно послабило роботу серцево-судинної та ендокринної систем. Також від стресу блокуються енергетичні канали й меридіани, яких є надзвичайно багато в організмі. Автоматично це впливає на кровообіг та роботу лімфи, призводить до спазмування м’язів на рівні перикарда серця, що в свою чергу сповільнює легке протікання крові в аорті. Перикард серця (сумка, в якій воно знаходиться) дуже реагує на стреси і спазмується у такому випадку ще з раннього дитинства.

–       Невже через стільки часу все вилилося в інсульт?

–       Саме так. Ще в юності Яніс часто страждав через головний біль, бо вже тоді було порушено постачання крові до елементів головного мозку. Також він скаржився на тахікардію. Хоча всі довкола заспокоювали, мовляв, переросте, бо організм пристосовується до життя в екстремальних умовах. Але ж це не може тривати вічно! Між тим, певна ментальна напруга або переживання призводять до катастрофічних наслідків. Пригадайте,   скільки в Україні було смертельних випадків на уроках фізичного виховання. Ось це і є плачевний результат енергетичного блокування серцевого рівня. Енергії не вистачає – фізика не витримує. Настав час називати речі своїми іменами і не соромитись слів «енергія», «біополе», «аура». Вони невід’ємні від сучасного аспекту життя.

Проаналізуймо, куди здебільшого ми спрямовуємо енергію любові? Серіали, футбол, застілля, гулянки, словесний потік непотрібної балаканини (іноді з осудом когось чи чогось). А дітям, тим часом, так не вистачає отого найріднішого спілкування з матусею чи татусем. Вони миттєво реагують на будь-яку життєву ситуацію з претензіями та образами. І чим далі, тим складніше. Починають відчуватися поколювання в ділянці серця, задуха, біль під лопатками, в грудному відділі хребта.   Немудра й необдумана поведінка дорослих у ставленні до своїх дітей з часом призводить до енергетичної інвалідності, якої візуально не видно.

–       І як цьому запобігти?

–       Водночас просто і… не дуже. Просто, бо все починається з любові: у сім’ї, у суспільстві, саме вона сприяє гармонії, здоров’ю і радісному життю. Не просто, бо надто мало людей надають цьому значення, а більшість не хоче навіть у це занурюватись, адже, як результат, доведеться змінювати свій звичний спосіб життя, іноді – руйнувати усталені стереотипи.

Звичайно, кілька наших занять з Янісом допомогли йому полегшити напругу на фізичне тіло, покращити кровообіг та роботу лімфи. Відтак, біополе стало сильнішим. Але найголовніше – повернулася віра в одужання! Це ж який важливий фактор!

–         А як можуть допомогти собі ті, хто відчуває вищезгадані симптоми?

–       Найпростіша і найдоступніша порада: починаймо любити одне одного і довколишній світ. Щиро і відкрито. Будьмо прикладом для дітей. І стосується це не лише батьків, а й вчителів, викладачів і державних мужів. Адже від усіх залежить, що закладемо у цей найсучасніший і найцінніший «комп’ютер» нашої енергетичної складової, аби жоден вірус не зруйнував його Божественної програми. Тож обіймайте зранку своїх дітей,  бажайте їм успіхів. З радістю і любов’ю приймайте обійми від них. Адже особливість дитячих сердець у тому й полягає, що вони ще  наповнені Божественною любов’ю. Нехай вона щодень протікає через ваші сім’ї величною  рікою, наповнюючи вібраціями щастя все довкола. А якщо ви побажаєте доброї днини незнайомій людині, ваше серце звільниться від накопиченої десятирічної напруги. Робіть це щодня, живіть цим. Не відкладайте на потім, бо «потім» може й не настати. Подумки від щирого серця пошліть любов і вдячність: батькам, дітям, сусідам, друзям, навколишньому світові. Результат не забариться. Потрібні лише щирість і чесність. Це мій особистий досвід, яким з великою любов’ю прагну поділитись зі всіма.

Спілкувалася Дарина КОЛОСОК

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ