Після 12 років життя в Америці тернопільська співачка впевнена, що все так не буде

0
1684

Співачка Ольга Монастирська запропонувала тернополянам так званий Чиказький відеопрезент. Представила новий кліп «Так не буде», який знімала в Америці. Зустріч відбулася в Українському домі «Перемога» за підтримки Тернопільської міської ради та Управління культури. У своїх піснях співачка розповіла про життя на дві країни. Адже за океаном співачка прожила з сім`єю 12 років.

– Після повернення додому прийняла рішення залишитись в Україні, – розповідає Ольга Монастирська. – Зрозуміла, що організувати цю подію буде складно, оскільки уся команда з режисером  є в США. Та й що казати, певний період проживання там сформував навколо нас цілу плеяду близьких людей, які стали часткою моєї творчості. На їх підтримку завжди розраховувала.

Вдома – все наче спочатку… Еміграційна пауза далася взнаки. І хоча я напрацьовувала матеріал і завжди дивувала своїх прихильників новинками, та без концертів вони були сухими. Не люблю віртуальної популярності. Я люблю сцену, подобається бачити людей наживо, відчувати їх енергетику. Тим більше маю що людям сказати.

Фото Юрія Зелененького

Співачка каже, що нове відео творили якось містично довго.

– Так само  і визначення дати презентації тягнулося місяцями, –  продовжує Ольга Монастирська. – Зупинились ми на листопаді, що напередодні дня студента. Цей матеріал наче вичекав свою публіку.

Мої пісні не є цілком автобіографічними. Та щось схоже відбувалося саме в студентські роки. Сподіваюся, пісня «Так не буде» стане зрозумілою  багатьом. Схожі історії, мабуть, у кожного були. У фіналі відео чітко виражена ідея. Дивитися у майбутнє світлим поглядом з надією на краще, при тому відкидати руйнівні звички і думки, вдосконалюючи себе. Розіграна драма частенько буває у юному віці, що впливає на майбутній успіх особистості. Не варто на цьому зациклюватись. Якщо у вас було щось схоже, це певне випробування для зміцнення характеру. Такий собі урок.

Завдяки презентації цього кліпу співачка вперше зустрілася зі своїм тернопільським глядачем віч-на-віч. Несподівано успішна перша пісня «Мамина калина» зі скромним відеокліпом сьогодні має понад два мільйони переглядів. Проте зустрітися зі своєю публікою на концертах саме у Тернополі  Ользі Монастирській не вдавалось. Життя на дві країни, як каже співачка, вимагає пожертв.

– Аж надто важлива для мене оцінка глядачів, особливо публіки різного віку, – ділиться Ольга Монастирська. – Це певний експеримент, бо перед глядачем у незвичному, новому образі. Це для мене самої цікаво. У програмі заспівала пісні, як і з нового, так і з  попередніх альбомів. Це був мій перший тернопільський глядач у сольній програмі. Зал наспівував давні пісні і привітно реагував на нові.

Я боялася, що буду надто різною, незвичною, чужою. Та дарма. Впевнилась, що на правильному шляху. Так, я не одноманітна, як і моє життя. У серці, що наповнене Україною, тепер є і часточка Америки. Відтепер відео є доступне в Ютуб . «Так не буде» – слова і музика авторські. Аранжування, зведення, мастеринг –  Ігор Ващишин, Андрій Авраменко, BTM Studio. Режисер – В`ячеслав Шевчук. Актор – Вадим Захарук. Усім приємного перегляду.

Фото Юрія Зелененького

 

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ