«Не боюся бути смішною», – Ольга Монастирська про участь у веселих зйомках

0
1043

Тернопільська співачка Ольга Монастирська під час зйомок кліпу «Фанастика» проявила рідкісну для жінки рису – відсутність страху бути смішною. Навпаки, і сама сміялася, й інших веселила.

– Не боятися бути смішною для мене – те ж саме, що не боятись бути собою, – розповідає Ольга. – Якщо хтось сприймає слова «О, така смішна» за образу, то для мене це комплімент. Адже витиснути сльозу з ближнього може будь-хто, а розвеселити на порожньому місці вдається не кожному. Сміх – це радість, це світло, довголіття. Вчені доводять, що сміх навіть лікує.

На думку Ольги, аби написати щось смішне, треба бути сміливою.

– Деколи на всілякі мінуси варто дивитися з гумором, образу переводити на сміх, – додає. – Звичайно, не всі це можуть. Тому бути смішною – це не означає бути дурною. Побутує народний вислів «Дурний жартів не розуміє». Мені завжди легше вдавались несерйозні ролі. Пригадую, напередодні нового року я виступала в образі Баби Яги. І одна викладачка казала: «Така файна дитина, а така страшна з гримом». Я не боялася бути смішною.

Звісно, принцесам не притаманна роль бути смішними. Тому багато хто в дорослому світі має комплекс. Усі хочуть бути правильними, модними, крутими, гламурними,  ідеальними. Все це є штучною маскою оголеної, але дуже цікавої душі. А навіщо бути  як всі? Невже це соромно – бути собою? Так, я холерик. Завжди кудись спішу, роблю помилки. В мене не існує золотої середини – або регіт, або сльози, або тріумф, або провал.

Співачка каже, що насправді серйозно сприймає життя. Проте гумор переважає завжди.

– Я часто беру до голови усілякі проблеми, що можна стати песимістом, – додає Ольга. – Але коли розповідаю про те саме крізь призму гумору, людей замість  співчуття  «пре» на сміх.

Ольга Монастирська помітила, що найшвидше набирають популярності пісні з гумором, іронією. Зокрема, її польки «Дід» і «Варги» стали популярними і без відео. А от на пісню «Фантастика»  вирішила зняти кліп.

–  Готовилась показати Чикаго з височезними хмародерами, а відзняли мальовничі долини села Ладичин, що на Тернопільщині, – розповідає співачка. – Перший день зйомок припав на 25 серпня. Це період святкування Дня Незалежності України. Від самого ранку уся знімальна група була у полі.

Через терня і непомітні грудки землі  ми спотикалися. Знімали якраз танці. В цей день шкутильгала не тільки я, а ще й кобила дядька Ігоря Хвостяка. Тому кадрів з нею мало. Після ейфорійних зйомок я відчула біль у нозі. А попереду ще два концерти… Пригадую здивованого голову села Васильківці, який побачив мене на 12-сантиметрових  підборах, ледь спроможну до ходьби. Чи то помогла мазь, чи оплески, та на сцені забула про біль. Так закінчився наш знімально-концертний день.

Під час зйомок використали цікаві раритетні реквізити.

– Це старий акордеон і велосипед, на якому ще їздив мій тато, – сміється Ольга. – Велосипед перефарбували у жовтий колір. До речі  наступного дня тато полагодив «Жигуля», бо стидався їхати до праці на жовтому ровері. Ми піджартовували, що ще й машину перефарбуємо.

У зйомках взяли участь представники шоу балету Hotstep і жителі села Ладичин Теребовлянського району.

– Не розумію, чому слово «село» у багатьох асоціюється з відсталістю, – дивується співачка. – Адже там  вирує справжнє життя, без фальші. Людська щирість і простота, спокій і свято душі. Тож кліп не про місто, а про село. Це спогади про юність. Пасовисько. Дівоче суперництво. Тодішні проблеми тепер видаються смішними.

Аранжування пісні – Сергій Коваль. Звукозапис, мастерінг Віталій Літягін. Автор пісні, режисер  кліпу Ольга Монастирська. Монтаж, оператор Володимир Заболотний, Віталій Скорпіон. У кліпі: Ольга Монастирська, Борис Мельничук, Марія Васильченко, Анастасія Дяглюк, Надія Стахів, Теодозій Стахів. Ярема Іванна, Ярема Василь, Хвостяк Ігор, Мацьопа Володимир, Мацьопа Галина, Однорал Галина. Освітлення – Фуртак Василь. Автор ідеї – Зіновій Монастирський. Усім велике спасибі.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ