Тернополянку на вихідні викрав власний чоловік

0
3888

Тернополянка Людмила Муринська поділилася у соцмережі «Фейсбук» несподіваною пригодою, яка сталася з нею цими вихідними. На одинадцятому році шлюбу жінка переконалася, що справжні почуття і романтику не зітруть ні побут, ні звичка, ні притирання одне до одного.

«Він мене викрав! – розповідає жінка. – Субота… Восьма година ранку. Сплю. Нікого не чіпаю. Дзвінок у вхідні двері… Абсолютно не розумію, хто міг прийти так рано.

Чоловік пішов відчиняти двері. Чую голос своєї мами, котра живе в іншому кінці міста і явно не жайворонок. Нічого не розуміючи, встаю з ліжка.

До спальні забігає мій чоловік з емоційним виразом обличчя, з букетом червоних троянд і маленькою коробочкою, в котрій лежать золоті сережки. Він вітає мене з 11-ю річницею подружнього життя і каже:

– Швиденько збирайся! Ми їдемо!

Моє запитання:

– Куди? Звідки взялася моя мама? З ким залишиться малий?

Жодної відповіді я не отримала. Збираюся… Через нерозуміння, куди ми їдемо, беру і спортивний одяг, і нарядний.

Йду до своєї мами, котра мені сказала, що вона в нас залишиться на два дні і побуде з Артемчиком (як виявилось, мій чоловік про це з нею домовився ще два тижні тому).

Сідаємо в машину, їдемо…

На нас очікував неймовірний вікенд в фортецях Хотина і Кам’янця – Подільського. Ця подорож стала для мене такою несподіваною приємністю, котру хочеться повторювати знову і знов.

Я переконалася в тому, що якщо ви вже навіть 11 років одружені і у вас є дитина, то все рівно варто, час від часу, втікати від усього світу якомога далі і насолоджуватись лише один одним.

Сьогодні понеділок… Теплі спогади зарядили нас позитивними емоціями на весь тиждень. І в такому чудовому настрої я продовжую готувати для вас свято – Жіночий фестиваль «Best Mama fest»»

 

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ