Некрасивих жінок не буває, бувають вредні – вважає тернопільський письменник

0
1088

ВільчинськийПисьменник Олександр Вільчинський вважає, що кожна жінка – це досконалість. Розповідає сайту Про Те, які він розуміє жінок і кохання.

Ідеальних стосунків між чоловіком і жінкою не буває. І навіть коли тобі здається, що щось не так, якісь тертя, як в кожного, потім ти ностальгуєш за цим, що було класно. Навіть в недосконалості нашого уявлення про те, яким має бути ідеальне, є привабливість. Якщо людину любиш, то навіть її недоліки набувають приємного ореолу і навіть за ними ностальгуєш потім. Коли я був у Шотландії, то я ностальгував, що мені ніхто не каже помити посуд за собою. З часом розумієш, що нема нічого ідеального, але от в цьому, що ти вважаєш неідеальним, це і є – ідеальне. З віддалі часу, з відстані. Тому що за цим сумуєш, тобі цього не вистачає.

Коли є кохання, побут не має значення. Якщо людину любиш, то і її недоліки любиш. Навіть коли людина щось робить не те, все одно ти це любиш, бо це саме вона робить не те. Нічого не має значення. Кохання не піддається логіці, якимсь звичним нашим уявленням і бажанням. Воно є і все. Тому буває, що дивишся – ну що такого в цій жінці чи чоловікові? Він може навіть якийсь зарізяка, а його любить жінка і для неї це не має значення.

Казала колись моя мама, що все в житті можна пояснити хімічними формулами. Вона – вчитель хімії.  Кохання теж можна пояснити хімічними формулами, але не треба. Щасливі ті люди, які пережили кохання. Вони відчули немарність свого життя.

Чоловік, якого любить жінка, стає кращим. У будь-якому розумінні. Він хоче подобатись жінці, хоче їй догодити. Він хоче, щоб її життя було кращим, зробити все, що від нього залежить.

У чоловікові, якого не любить жінка, домінує відчуття загубленості. Він сумний. Хоча може і не показувати цього. Трошки може бути навіть озлобленим. Якийсь різкий. Може бути смиканим, неспокійним. Щось йому постійно не так.

В кожного є шанс любити і бути любимим. Це почуття може з’явитися в будь-якому віці.

Некрасивих жінок не існує. Є жінки вредні. Але вони також прекрасні. Хоча намагаюся обминати вередливих жінок. Просто вони такі є. Але в цілому це прекрасно. Мені здається, що жінка – вершина творіння. Це і краса, це і розум, це і натхнення. Це постійна мрія, нездійсненна в чомусь.

Колись мій однокурсник Саня казав, що для того, щоб звабити жінку, треба говорити по-французьки. Він єдиний на курсі вчив французьку. Мені здається, що цей метод не завжди спрацьовує. Треба так діяти, щоб жінка зрозуміла, що їй буде цікавіше з чоловіком, ніж без нього. Потрібно трохи гумору. Жінки краще реагують, коли дивитися на світ з почуттям гумору. Вони вміють цінувати гумор. В основному заради жінок чоловіки і жартують. Все інше – це той спалах, який або є, або його нема.

Наталя ЛАЗУКА

фото: Михайло УРБАНСЬКИЙ
БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ