До культурно-мистецького закладу Тернополя привезли багато соломи

0
318

p61228-114350В  Українському домі «Перемога» запанував  дух Різдва. Викладачі та вихованці Тернопільського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді в Українському домі «Перемога» відкрили виставку різдвяної атрибутики.

У рамках міського конкурсу «Різдвяне диво» представили різноманітні дідухи, прикраси для оселі, святкові композиції та ще одну традиційну автентичну прикрасу із соломи – різдвяні павуки.

У нас щороку відбувається обласний конкурс «Замість ялинки – зимовий букет». – Розповідає директор обласного Центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді Іван Герц. І от, 15 грудня закінчився регіональний етап. Ми обрали найкращі роботи для виставки в Українському домі «Перемога». А частину з них, наші вихованці представлятимуть у Києві. Тому я вважаю, що ця виставка заслуговує уваги.

p61228-114214Експонати зібрали з усіх районів Тернопілля. Серед них – вироби зі злакових культур та інших природних матеріалів. Відвідувачам пропонують три тематичні частини, а саме: «Замість ялинки зимовий букет», «Дідух –різдвяний дух» та третя композиція – «Українське село зустрічає Різдво».

Все це тернополяни й гості міста матимуть змогу побачити упродовж року – з 28 грудня 2016 до 20 січня 2017 року.

 

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ