У які дні Тернопіль буває найкращим містом (фото)

0
474

Якось уже звиклося, що ранок понеділка, як і будь-якого іншого робочого дня, у Тернополі велелюдний. На зупинках громадського транспорту десятки людей, а сам транспорт настільки переповнений, що місцями у нього можуть втиснутися хіба що люди з хорошою фізичною підготовкою. Машин на дорогах стільки, що через надмірну завантаженість вони вимушені рухатися із швидкістю пішохода…

А ось сьогодні зранку у Тернополі усе було по-іншому. На будь-якій зупинці сідай у будь-яку маршрутку і у ній буде вільне сидяче місце. На дорогах практично порожньо і можна спокійно перейти по переході, не ризикуючи потрапити під колеса машини, водій якої кудись дуже поспішає. На Театральному майдані кілька голубів і двоє чоловіків у помаранчевих жилетах намагаються дати собі раду із злежалим снігом, з яким не дала раду навіть плюсова температура останніх днів. А трішки далі сидить давно самотня, через чийсь злодійський вчинок, панянка і сьогодні вона виглядає ще зажуренішою і покинутою.

І тільки під секонд-хендом, у якому сьогодні оновлення  товару, багато людей. Бо свято-святом, а отримати обновку нехай вже кимсь і ношену хочеться у будь-який день.

І на ринку не всі продавці вирішили зайвий день відпочити. І тупцюють побіля свого краму-товару, бо покупців сьогодні набагато менше, ніж продавців.

Не знаю, як хто, а я люблю ось такий святковий, малолюдний Тернопіль. Саме у такі дні місто стає якимось спокійнішим і повільнішим. І сам уже стишуєш крок, ловлячи себе на думці, що якщо навіть запізнишся на кілька хвилин, то це у такі дні не так вже і важливо.

Отже, шановні читачі онлайн-журналу Про Те, з першим Різдвом Вас. Усіх гараздів.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ