Голова Тернопільської ОДА просив дітей з Луганщини додати його в друзі у соцмережах

0
169

p70105-122841На Різдво до Тернополя приїхали 14 дітей із міста Рубіжного Луганської області. Тепер вони проживають у Теребовлянському районі, але для них підготували програму на щодень у різних районах області. Діти побували у печері Кришталевій, а також у Збаразькому замку, Почаївській лаврі. Саме Різдво вони святкуватимуть у Маріїнському духовному центрі, що в Зарваниці. У переддень Різдва приїхали до Тернополя, щоб зустрітися з головою ОДА Степаном Барною і головою обласної ради Віктором Овчаруком. Поки можновладці були на нараді щодо відзначення в області 75-річчя від створення армії УПА, дітям довелося півгодини чекати в коридорі.

– Моє місто Рубіжне зовсім не схоже на Тернопіль, – розповідає Ксеня Іваненко. – воно менше і там нема так багато місць для розваг. Але ми теж відзначаємо Різдво, як ви – ходимо колядувати, носимо кутю, співаємо, щедруємо. Надіюсь, Різдво у Тернополі мені надовго запам’ятається.

– Я навчаюся в 4-му класі, люблю малювати, – розповідає про себе Поліна Дубницька. – Мені тут дуже цікаво. Вчора ми ходили в дендропарк і я вивчила нові слова – «дендраріум» і «рододендрон» (сміється).

– Я в Тернополі вдруге, – каже Настя. – торік я теж була тут на Різдво. Мені дуже сподобалось і я захотіла приїхати знову. У мене тут вже є друзі і я рада їх знову побачити.

p70105-121100Віктор Овчарук похвалився дітям, що в грудні 2016 був у їхньому місті. Адже саме у Рубіжному дислокується наша 44-та бригада. Голова обласної ради попросив передати привіт артилеристам від тернополян. Степан Степанович, у свою чергу, зазначив:

– А ще перекажіть своїм батькам і друзям, що ми вас дуже любимо. Давайте зробимо селфі, і коли ви будете вдома, то додайте мене в друзі у Facebook і в Вконтакте – будемо лайкати один одному фотки. Ми впевнені і віримо, що саме діти принесуть в Україну мир.

Діти обмінялися подарунками і сфотографувалися разом з представниками влади. За їхніми словами – ця зустріч їм дуже сподобалася. Особливо їх здивувало, що в нас такі «сучасні й круті чиновники».

p70105-121557

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ