Інформацію про загиблих на сході України тепер зможе прочитати кожен чиновник

0
108

dsc_0651У фойє ОДА відкрили пам’ятний знак військовослужбовцям, які загинули під час російсько-української агресії на сході України. Сенсорний монітор із списками українських героїв встановили на першому поверсі обласної держадміністрації. Тепер відвідувачі, серед яких і учасники АТО, можуть переглянути фото і прочитати інформацію про своїх побратимів, які віддали життя за Батьківщину.

– Є список загиблих з усієї України і Героїв Небесної Сотні. Аналогічно про бійців, родом з Тернопільщини. – Говорить начальник управління з питань внутрішньої політики, релігій та національностей Ігор Кульчицький. – Там є фотографії зараз і трошки інформації. Про тих, хто не з Тернопільської області – менше. Але портал відкритий і з часом він буде наповнюватися фотографіями, інформацією про тих людей. Це допоможе зібрати в одному місці всі дані про бійців, які віддали свої життя за Україну.

Це вже другий такий пам’ятний знак героям в нашій області. Перший встановили у Зарваниці.

– Є в каплиці святого Юрія, в Зарваниці. І ось ще одна тут. – Продовжує голова ОДА Степан Барна. – З часом ми зробимо спеціальний розділ в універсальній бібліотеці, де також буде ця інформація. Це для того, щоб кожен міг побачити своїх героїв.  І на їхньому прикладі виховуватися.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ